سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

توسط معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت؛

از مدیر اداره رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بم تقدیر شد

تقدیر معاون تسهیلات وزارت بهداشت از مدیر اداره رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بم

دکتر بهزاد تدین معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، با صدور لوح سپاس از علی عارفی مدیر اداره رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بم تقدیر کرد.

به گزارش مفدا بم، دکتر بهزاد تدین معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، با صدور لوح سپاس از علی عارفی مدیر اداره رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بم تقدیر کرد.

متن لوح سپاس به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای علی عارفی


توفیق خدمت به دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی که مدافعان سلامت در نظام اسلامی هستند، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی آنان، جلب رضایت خداوند را درپی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت خدمت صادقانه و مؤثر به دانشجویان نهایت استفاده را ببرند.

بدین وسیله بر خود لازم می دانم تا از زحمات بی شائبه و مؤثری که در راستای خدمت به این نسل سرافراز که هر روز نمایی از فداکاری و ایثار خود را در عرصه خدمت به کشور و نجات جان هم وطنانشان عیان میکنند ، تقدیر و تشکر نموده و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما همکار محترم که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثارکنم.


آرزومندم در سایه الطاف الهی موفق و مؤید باشید.

دکتر بهزاد تدین

معاون تسهیلات وزارت بهداشت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.