سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

نشست هم اندیشی مدیران و کارشناسان تربیت بدنی منطقه مرکزی برگزار شد

نشست منطقه مرکزی/تربیت بدنی

در نشست هم اندیشی مدیران و کارشناسان تربیت بدنی منطقه مرکزی کشور مسائل مربوط به فعالیت‌های ورزشی و همچنین مطالبات، نیازها و مشکلات دانشگاه‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش مفدا کاشان، نشست هم اندیشی مدیران و کارشناسان تربیت بدنی منطقه مرکزی کشور(اصفهان،شهرکرد، کاشان و یزد) به میزبانی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان روز دوشنبه ۲۵ اسفند ماه ۹۹ در این دانشگاه برگزار شد.

عباسعلی مرشدی سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه ضمن خیرمقدم میهمانان و تبریک اعیاد شعبانیه بر برگزاری جلسات بصورت مستمر تاکید نمود و گفت: برگزاری نشست هم‌اندیشی و بارش افکار در برنامه‌ها و فعالیت‌های اجرا شده ورزشی در سطح دانشگاه‌های منطقه مرکزی و همچنین مطرح کردن مشکلات و نیازهای ادارات تربیت بدنی می‌تواند گره‌گشای خیلی از موانع باشد.

تاکید بر فعال نمودن کانون ها و انجمن های ورزشی دانشگاه ها


در ادامه دکتر حمیدرضا گیلاسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از زحمات کلیه فعالان حوزه تربیت بدنی دانشگاه ها تقدیر و تشکر نمود و تاکید کرد استفاده از ابزارهای به روز و نیروهای کارآمد دانشگاه چه در بخش دانشجویی و چه در بخش کارمندی در قالب کانون ها و انجمن های ورزشی نظم وانسجام بیشتری در برنامه‌ریزی ورزشی دانشگاه‌ها ایجاد می کند.

وی افزود: انجام کار علمی توسط نیروهای متخصص تربیت بدنی و جلوگیری از ورود افراد غیرمتخصص در این زمینه را وظیفه اصلی افراد فعال این حوزه دانست و اظهار داشت انجام کار جهادی همراه با هوشمندی در انجام امور لازمه موفقیت و پیشرفت در فعالیت های ورزشی می باشد.

در این نشست، دبیران و کارشناسان تربیت بدنی منطقه مرکزی (دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان، شهرکرد، کاشان و یزد) حضور داشتند و هر کدام دقایقی در خصوص مسائل مربوط به فعالیت‌های ورزشی دانشکده ها و دانشگاه‌های تحت مناطق خود و همچنین مطالبات، نیازها و مشکلات دانشگاه‌ها، به ارائه سخن پرداختند.

محمدرضا ساده مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یزد و دبیر منطقه مرکزی خلاصه مباحث مطرح شده در جلسه دبیران تربیت بدنی مناطق مرکزی را تشریح کرد و از سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه به پاس زحمات در توسعه ورزش با اهدا لوحی تقدیر به عمل آورد.

پخش کلیپ ۸ دقیقه زنگ ورزش، تقدیر از دانشجویان مقام آور مسابقات مجازی ورزش های همگانی منطقه مرکزی در سال ۹۹  از دیگر برنامه های این نشست بود.

شایان ذکر است در این جلسه به منظور افزایش دانش مدیران و کارشناسان کارگاه آموزشی "اصول تمرینات ورزشی و تغذیه صحیح در افراد چاق و دیابتی" با تدریس دکتر آرزو اسکندری مدرس دانشگاه نیز برگزار شد.

مشاهده تصاویر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.