سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷

برگزاری جلسه شورای مشورتی مدیران شعب دانشگاهی مفدا با حضور مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت

جلسه

جلسه شورای مشورتی مدیران شعب دانشگاهی مفدا با هدف بررسی چالش های این حوزه و ارزیابی نحوه امتیاز بندی شعب در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ با حضور مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش مفدا_زاهدان، شانزدهمین جلسه شورای مشورتی مدیران شعب دانشگاهی مفدا با حضور مهندس معماری مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه ضمن تاکید بر نحوه صحیح و اصول نگارش  اخبار، بر شیوایی و روایی آنان نیز اشاره شد. مهندس معماری در این جلسه با بیان ارزیابی عملکرد شعب دانشگاهی مفدا در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ افزود: یکی از شاخصه های مهم در ارزیابی عملکرد شعب میزان بازدید اخبار است که شاخص بسیار مهم و اثر گذاری خواهد بود. زیرا اصول اصلی یک خبر به نحوی باید سازمان دهی گردد تا نطر مخاطب را جلب کرده و او را تا پایان درک موضوع همراهی نماید.

از دیگر برنامه های مفدا در سال آینده نیز ارزیابی کمی و کیفی عملکرد معاونت های فرهنگی_دانشجویی، معونت تحقیقات و حوزه آموزشی به صورت مجزا می باشد که بر اساس میزان عملکرد هریک از واحدهای نمره ای به عنوان شاخص ارزیابی در نظر گرفته می شود.

مهندس معماری در پایان این وبینار ضمن تاکید بر بازنشر اخبار مهم دانشجویی و لزوم توجه ببشتر مدیران به اخبار این حوزه اذعان داشت: اولویت انتشار اخبار در پایگاه های خبری مفدا مربوط به فعالیت های دانشجویی و کانون های وابسته به دانشجویان است. به همین سبب نشر و ارسال این اخبار باید در اولویت کار مدیران قرار گیرد و نسبت به آن توجه بیشتری را نیز داشته باشند.

گفتنی است در پایان این جلسه نیز برخی از مدیران شعب دانشگاهی مفدا با ارائه نقطه نظرات خود به بحث و گفتگو در این خصوص مسائل و چالش های این حوزه پرداختند و پس از تبادل نظر حضار جلسه پایان یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.