سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۸

تیم‌های برتر و شایسته تجلیل اولین رویداد مجازی کشوری - دانشجویی "کروناستاپ" معرفی شدند

دکتر دشتی

دبیر اولین رویداد مجازی کشوری - دانشجویی "کروناستاپ" گفت: با اتمام داوری ایده‌های اولین رویداد مجازی کشوری - دانشجویی "کروناستاپ"، تیم‌های برتر و شایسته تجلیل این رویداد کارآفرینی معرفی شدند.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر نقی دشتی در رابطه با اعلام نتایج نهایی اولین رویداد مجازی کشوری - دانشجویی "کروناستاپ" اظهار داشت: داوری نخستین رویداد کشوری دانشجویی مسأله‌پردازی و کارآفرینی کروناستاپ با حضور داورانی از پارک علم و فناوری استان اردبیل، شتاب‌دهنده آرتان، مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و ... در دو بخش امتیازهای کمی و کیفی به اتمام رسید و تیم‌های اول تا سوم و همچنین تیم‌های شایسته تجلیل معرفی شدند.

وی گفت: تیم (کد ۱۶) از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به سرپرستی صدف رضوان‌پور برای ایده "گرین باکس" موفق به کسب رتبه اول این رویداد شد؛ تیم (کد ۷۰) از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به سرپرستی علی  جعفری‌زاده برای ایده "پلتفرم آموزش استدلال بالینی در قالب بازی جدی" و تیم (کد ۰۲) از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به سرپرستی ملیحه خسروی جم برای ایده "مچ‌بند زیستی" به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

دبیر اولین رویداد مجازی کشوری - دانشجویی "کروناستاپ" در رابطه با معرفی تیم‌های شایسته تجلیل، افزود: تیم‌های (کد ۷۵) از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به سرپرستی اسرا سادات موسوی برای ایده "طراحی ماسک هوشمند"، (کد ۷۲) از دانشگاه علوم پزشکی قم به سرپرستی محسن ترک‌زاده برای ایده "ویزیت شو" و (کد ۶۸) از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به سرپرستی عارفه شیروانی برای ایده "گیمیفیکشن" به عنوان شایسته تجلیل از طرف داوران انتخاب شدند.

دشتی تصریح کرد:  ۴۴ دانشگاه علوم پزشکی و ۱۰ دانشگاه غیر علوم پزشکی در این رویداد مجازی مشارکت کردند؛ ۹۹ تیم انفرادی و گروهی در قالب ۲۱۰ نفر برای حضور در رویداد مجازی "کروناستاپ" ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۹۹ نفر دانشجوی دانشگاه‌های علوم پزشکی بودند؛ ۱۲۴ نفر از شرکت کنندگان در این رویداد مجازی دارای مدرک کارشناسی بوده و دکترای حرفه‌ای با ۶۲ نفر ثبت‌نام کننده در رتبه بعدی قرار داشت.

وی بیان کرد: به تمامی دانشجویان شرکت کننده در رویداد و کارگاه‌های آموزشی به تفکیک کارگاه‌ها، گواهی حضور صادر می‌شود؛ به تمامی ۱۳ تیم راه‌یافته به مرحله نهایی داوری رویداد، گواهی حضور در مرحله نهایی داوری رویداد صادر خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.