سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

نشست ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد

نشست اردو جهادی

دهمین جلسه ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و سایر اعضای این ستاد، برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، دهمین نشست ستاد فعالیت های جهادی در واپسین روزهای سال ۱۳۹۹ و با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سایر اعضای این ستاد در سالن اجتماعات معاونت فرهنگی و دانشجویی، برگزار شد.

دکتر فردین مهرابیان، معاون فرهنگی و دانشجویی با اشاره به اهمیت مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های خیریه و جهادی گفت: این دانشجویان به دلیل شناخت درست از فضای دانشگاهی و مشکلات اجتماعی در آینده مدیریتی خود، بسیارموفق خواهند شد.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت برگزاری اردوهای جهادی، اظهار کرد: در این اردوها به خصوص اردوی لات لیل شهرستان املش، پیگیری خوبی از وضعیت بیماران قلبی و داروی آن‌ها وجود داشت و ارائه این خدمات در مناطق محروم در کنار اجر الهی والا، فرهنگ جهاد در جامعه را رواج می‌دهد.

رییس ستاد  فعالیت های جهادی دانشگاه همچنین انتخاب بجا و شایسته علیرضا پورخدایی دبیر کانون فعالیت های جهادی دانشجویی، بعنوان عضو اصلی شورای مرکزی مجمع تخصصی کانون های جهادی وزارت بهداشت را تبریک گفت و از زحمات ایشان تشکر و قدردانی کردند.

این مقام مسوول در دانشگاه از اعضای ستاد فعالیت های جهادی از جمله معاونت توسعه و مدیریت منابع، معاونت بهداشتی، معاونت غذا و دارو، معاونت بهداشتی، مجمع خیرین سلامت، بسیج جامعه پزشکی، بسیج دانشجویی، کانون اردوهای جهادی، کانون هلال احمر و کانون های خیریه دانشجویی و دانشجویان جهادگر این دانشگاه تشکر و قدردانی نمود. 

در ادامه این جلسه دکتر  افشین جهش، مسوول نظارت و بازرسی معاونت غذا و دارو اظهار کرد: دانشجویان حاضر، تبلور فعالیت یک ساله ستاد هستید و انتخاب علیرضا پورخدایی به عنوان عضو شورای مرکزی مجمع تخصصی کانون‌های وزارت بهداشت، بر مسئولیتشان اکنون به عنوان نماینده  منطقه افزوده است. 

علیرضا پور خدایی دبیر کانون دانشجویی اردوهای جهادی دانشگاه نیز در این جلسه با ارائه عملکرد کانون فعالیت‌های جهادی، افزود: خوشبختانه ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این مدت رشد چشمگیری در بین دانشگاه ها داشته است.

وی در ادامه گزارشی از عملکرد یکساله این کانون دانشجویی ارائه کرد. 

در ادامه اعضای این ستاد به گفتگو و برنامه ریزی پرداختند و مهم‌ترین  مصوبات این جلسه، عبارتند از برگزاری جلسات منظم ستادی به صورت ماهانه ، برگزاری اردو در مناطق محروم گیلان، تقدیر از دانشجویان فعال، تقدیر از داروخانه های مشارکت کننده در فعالیت های جهادی، توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی در مناطق محروم ، برگزاری ایستگاه‌های سلامت بوده است. 

کد خبرنگار : ۵۶۵۵۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.