دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد؛

برگزاری ۱۰۰ ساعت کارگاه ادبی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

حسین توکلی ثانی - گناباد

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد از برگزاری ۱۰۰ ساعت کارگاه ادبی به صورت مجازی در این دانشگاه خبر داد.

حسین توکلی ثانی در گفت و گو با مفدا – گناباد، با اعلام این خبر اظهار کرد: این کارگاه‌های آموزشی ادبی به همت کانون شعر و ادب تاراز و از دوم مهرماه ۹۹ آغاز و تا ۱۸ دی‌ماه ۹۹ به تعداد ۴۶ جلسه به صورت مجازی برگزار شده است.

وی ادامه داد: «مقدماتی مبانی شعر و داستان و متن»، «سطح تخصصی خوانش، نگارش و تحلیل متن»، «معرفی و تحلیل آثار اقتباس ادبی در حوزه هنرهای نمایشی»، «مبانی پیشرفته نگارش»، «تخصصی واکاوی متن» و ... از جمله کارگاه‌های آموزشی مجازی برگزار شده توسط این کانون بوده است.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به شرکت بیش از ۱۲۰ نفر از دانشجویان دانشگاه در این کارگاه ها، تصریح کرد: تمامی این کارگاه‌ها با تدریس دکتر مهدی رمضانی از شاعران و مدرسین برجسته ادبیات فارسی و صاحب چند کتاب شعر برگزار شده است.

وی اذعان کرد: کانون شعر و ادب تاراز از جمله کانون‌های پویا و فعال مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه بوده که با توجه برگزاری جلسات هفتگی منظم، توانسته دانشجویان علاقه‌مند زیادی را به خود جلب کرده و در آموزش و توانمندسازی آنان مؤثر واقع شود.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: تاکنون مجموعه اشعار شاعران جوان دانشگاه در قالب کتابی با عنوان «کشور صبح» منتشر گردیده و بنا داریم دومین مجموعه شعر اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه را نیز گردآوری و منتشر نمائیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.