دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸

مشاور اجرایی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

با بازسازی و صنعتی‌سازی سلف، یکی از دغدغه‌های دانشگاه و دانشجویان مرتفع خواهد شد

تاجمیر ریاحی

تاجمیر ریاحی مشاور اجرایی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص بازسازی و صنعتی سازی سلف مرکزی گفت: با توجه به فرسوده بودن ابنیه و وسایل سلف مرکزی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از حدود یک سال پیش مقدمات صنعتی‌سازی سلف مرکزی آغاز شد.

تاجمیر ریاحی مشاور اجرایی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص بازسازی و صنعتی سازی سلف مرکزی  در گفت‌وگو با مفدا بیان کرد: با توجه فرسوده بودن ابنیه و وسایل سلف مرکزی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از حدود یک سال پیش مقدمات صنعتی‌سازی سلف مرکزی آغاز شد.

وی در مورد مشکلات موجود در برای این کار گفت: : بزرگ‌ترین مشکل برای شروع این فرایند عدم تخصیص منابع مالی بود که پس از پیگیری‌های زیاد و مساعدت معاون فرهنگی دانشجویی وزارتخانه و صندوق رفاه دانشجویان و پشتیبانی دانشگاه این کار در دو مرحله خرید تجهیزات و در گام دوم، بازسازی بنا آغاز شد.

تاجمیر ریاحی تشریح کرد: بازسازی بنا از یکشنبه 24 اسفندماه با مشخص شدن پیمان‌کار آغاز شد و طبق تعهد پیمانکار و دفتر فنی دانشگاه، به امید خدا بعد از ماه مبارک رمضان و هم‌زمان با عید سعید فطر، رونمایی از سلف صنعتی سازی شده انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: کمبود سلف دانشجویی با امکانات به روز یکی از دغدغه‌های دانشجویان و دانشگاه همواره بوده است و سه مزایای اصلی  این فرایند افزایش کیفیت غذای پخت شده، کاهش مصرف مواد اولیه و همچنین کاهش مصرف انرژی‌های تجدیدناپذیر مانند آب و برق و گاز و... و در نهایت کاهش تعداد پرسنل این مجموعه خواهد شد و به نوعی صرفه‌جویی در منابع مالی دانشگاه محسوب می‌شود.

در پایان این مسئول اظهار کرد: رویکرد جدید معاونت فرهنگی دانشجویی وزارتخانه مبنی بر تجهیزو نوسازی سلف‌های دانشجویی دانشگاه‌ها در پیش برد هدف ما بسیار موثری بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.