دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴

وبینار کشوری «کار با دستگاه ونتیلاتور» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

وبینار کشوری «کار با دستگاه ونتیلاتور» - گناباد

با حضور دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، وبینار کشوری «کار با دستگاه ونتیلاتور» در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا – گناباد، سید علیرضا مرجانی دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه در این باره اظهار کرد: این وبینار روز یکشنبه ۲۴ اسفندماه ۹۹ ساعت ۱۷ با حظور ۹۰ نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار گردید.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این وبینار، آشنایی دانشجویان با دستگاه ونتیلاتور به عنوان یک دستگاه مهم در بیمارستان برای کادر درمان است.

دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به ضرورت تقویت توانایی‌های عملی دانشجویان ، تصریح کرد: مدرس این وبینار دکتر سید مسلم مهدوی شهری دارای مدرک دکتری تخصصی پرستاری و از مدرسین کشوری احیاء و مراقبت‌های پیشرفته بوده است.

مرجانی تصریح کرد: در ابتدای این وبینار، مباحث مقدماتی تنفس و وسایل جانبی و همراه دستگاه از جمله انواع ماسک‌ها و انواع دستگاه‌ها مورد تدریس قرار گرفت و در ادامه توضیحات کاملی در مورد بررسی وضعیت تنفسی بیمار نیازمند به دستگاه ونتیلاتور و تنظیم دستگاه با توجه به وضعیت‌های گفته شده ارائه شد.

دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اذعان کرد: با توجه به مشکل پیش آمده در وبینار، امیدوارم دانشگاه در جهت بهبود ارتقا پلتفرم‌های داخلی تلاش کند تا مشکلات فعلی آن برطرف شود.

لازم به ذکر است این وبینار به همت انجمن علمی دانشجویی پرستاری کشوری به میزبانی انجمن‌های علمی دانشجویی پرستاری و بیهوشی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه برگزار شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.