دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

۲۸ اسفند آخرین مهلت شرکت در جشنواره‌های کتاب و پایان‌نامه سال دانشجویی

کتاب سال

مهلت نام‌نویسی و ارسال اثر به بیست و هشتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی و نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی تا ۲۸ اسفند ۹۹ اعلام شده است.

به گزارش مفدا شاهرود، بر اساس فراخوان منتشر شده درخصوص شرکت در این ۲ جشنواره، دانشجویان و طلاب مولف و مترجمی که کتاب خود را در سال‌های ۹۸ و ۹۹ منتشر کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نشانی www.isba.ir نام‌نویسی کنند.

بیست و هشتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی در سه بخش اصلی، ویژه و بین‌الملل برگزار می‌شود. بخش اصلی این جشنواره شامل علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی است. بخش ویژه این جشنواره به حوزه‌های تاریخ شفاهی، اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی، اخلاق حرفه‌ای، علوم انسانی اسلامی، مطالعات نشر، کتاب و کتاب‌خوانی می‌پردازد. در بخش بین‌الملل نیز پژوهش‌های مرتبط با ایران همچون ایران‌شناسی، دین، اندیشمندان ایرانی، معماری و هنر ایرانی مورد پذیرش قرار می‌گیرد.

نوزدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی نیز شامل سه بخش اصلی، ویژه و بین‌الملل است. در بخش اصلی پایان‌نامه‌های گروه‌های علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و علوم انسانی پذیرش می‌شود. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال پایان‌نامه‌های خود در حوزه‌های محیط زیست، اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی، مطالعات کتاب، کتاب، کتاب خوانی و نشر، فضای مجازی و یادگیری الکترونیک در بخش ویژه این جشنواره شرکت کنند. بخش بین‌الملل نیز ویژه دانشجویان خارجی است که پایان‌نامه‌های خود را با موضوع ایران تدوین کرده‌اند.

 فایل فراخوان جشنواره را با کلیک بر روی متن دریافت کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.