چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

مسوول دبیرخانه جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

کارگاه‌های آموزشی سیمرغ بر اساس نیاز سنجی شرکت کنندگان در این جشنواره برگزار شد

جشنواره سیمرغ

مسوول دبیرخانه جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با پیگیری های معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای احقاق هدف شرکت کننده گان سیمرغ کارگاه های آموزشی با حضور اساتید بنام استان در رشته های مختلف برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، توانمندسازی دانشجویان در زمینه فرهنگی و هنری، یکی از اهداف معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت است که هرساله در قالب جشنواره بین المللی سیمرغ، سنجش و ارزیابی می‌شود.
سیمرغ یازدهم در دانشگاه علوم پزشکی گیلان مانند سال‌های گذشته با همکاری کمیته سفیران سیمرغ همراه با برگزاری کارگاه‌های پرمخاطب شده تا برای احقاق این هدف، گامی برداشته باشد.
طیبه احسانی‌فر، مسئول دبیرخانه جشنواره سیمرغ در گیلاگیلان گفت: با پیگیری های معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای احقاق هدف شرکت کننده گان سیمرغ کارگاه های آموزشی بر اساس نیازسنجی در میان دانشجویان، امسال در بخش‌های مختلف جشنواره و رشته‌های متعددی، کارگاه‌هایی پربار برگزار کردیم که با استقبال بسیار خوبی، همراه بود. 
وی افزود: عناوین کارگاه‌های برگزار شده عبارتند از کارگاه آموزشی عکاسی و نقد عکس، طراحی پوستر و اینفوگرافیک، تدوین، مجری‌گری، تئاتر و نمایشنامه‌خوانی و نقاشی که حضور اساتید به نام استانی از جمله امیر نام آور، محمد زحمتکش، محمد پورجعفری، الوند رضازاده و دانشجویان پیشگام فرهنگی، به آن جذابیت و سودمندی بیشتری بخشید.
احسانی‌فر با اشاره به محدودیت‌های ویروس کرونا در برگزاری کارگاه‌های آموزشی گفت: کارگاه‌هایی از جمله طراحی پوستر و اینفوگرافیک به صورت مجازی و در بستر اسکای روم، برگزار شد و دوره‌هایی مانند مجریگری نیز به صورت حضوری و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برپا گردید.
وی در پایان با تشکر از صفر نظرخواه، مسوول هماهنگی‌ کارگاه ها و  کارشناس فرهنگی و مسوول کارگاه‌های سیمرغ و همچنین سفیران دانشجویی سیمرغ، گفت: با توجه به تمدید مجدد زمان ثبت نام جشنواره از همه دانشجویان علاقمند دعوت می کنیم تا در این جشنواره حضور داشته و امیدواریم جشنواره امسال به اعتلای فرهنگ سلامت در جامعه، کمک شایانی کرده و دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ خوش بدرخشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.