دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱

برندگان مسابقه علمی «مراقبت‌های تغذیه‌ای در کرونا ویروس» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد

مسابقه علمی «مراقبت‌های تغذیه‌ای در کرونا ویروس» - گناباد

دبیر انجمن علمی - دانشجویی علوم تغذیه مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، برندگان مسابقه علمی «مراقبت‌های تغذیه‌ای در کرونا ویروس» را اعلام کرد.

زینب عامل در گفت و گو با مفدا – گناباد، اظهار کرد: نقش تغذیه در تقویت دستگاه ایمنی بدن از دیر باز طی مطالعات متعدد به اثبات رسیده است و لذا این مسابقه در راستای آموزش تغذیە صحیح و اطلاع رسانی به عموم مردم برای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا برگزار گردیده است.

وی ادامه داد: بی شک رعایت اصول تغذیه سالم یکی از ارکان مهم و اساسی در تامین سلامت و کوتاه تر کردن دوران بحران کرونا است.

دبیر انجمن علمی - دانشجویی علوم تغذیه مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد ابراز کرد: این مسابقه از ساعت ۲۰ روز سه شنبه ۱۹ اسفند ماه ۹۹ تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۳ اسفند ماه ۹۹ برگزار شده است.

عامل با اشاره به شرکت تعداد ۲۷ نفر از دانشجویان دانشگاه در این مسابقه، اذعان کرد: تعداد ۱۱ نفر از شرکت کنندگان به تمامی سؤالات این مسابقه پاسخ درست داده بودند که در پایان نیز «آسیه حسن زاده» دانشجوی رشته اتاق عمل و «میثم متولی» دانشجوی رشته اتاق عمل به قید قرعه انتخاب که جایزه نفیسی از سوی امور فرهنگی دانشگاه تقدیم آنها خواهد شد. 

شایان ذکر است این مسابقه به همت انجمن علمی دانشجویی علوم تغذیه مدیریت تعالی فرهنگی و با همکاری دفتر بهبود تغذیه جامعه معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.