دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

توسط اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی بم؛

بروشور «سال نو افکار نو» منتشر شد +لینک دانلود

بروشور «سال نو افکار نو»

مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بم از انتشار بروشور بروشور «سال نو افکار نو» خبر داد.

به گزارش مفدا بم، صحرا ناصری در گفتگو با خبرنگار مفدابم با اعلام این خبر گفت: فصل بهار نماد دگرگونی و دگردیسی است، انسان هم در حال تغییر و تکاپو است و خالی از این قاعده نیست. بهتر است سال که نو می‌شود مانیز همراه آن تازه و سرزنده شویم.

صحرا ناصری افزود: شاید گفتن از این تغییرات تکراری و کلیشه‌ای باشد اما تاثیرش هنوز پا برجاست و افراد نیز می‌توانند همواره تغییر را در خود حس کنند. بعد از گذشت ۳۶۵ روز از سال اگر حسرت و افسوسی از گذشته داریم بهتر است با امید به آینده و برنامه‌ریزی به راه‌مان ادامه دهیم.

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بم، خطاب به دانشجویان تاکید کرد: در همین آغاز سال برای زندگی‌تان برنامه ریزی کنید. گرچه نمی توانید آینده را پیش‌بینی کنید اما می توانید آنچه را که در سال جدید می خواهید مشخص کنید و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی داشته باشید. بخواهید که همه چیز در سال جدید برای ما در جهت مثبت دگرگون شود، اگر خصلت‌هایی را نداشته اید، سعی کنید در همین ابتدای سال آن را در خود پرورش دهید. گذشت را سرلوحه کار خود قرار دهید و کینه‌توز نباشید. بسیاری از افراد واژه گذشت را به کار می‌برند اما ایام عید زمان عمل به آن است. کجدار مریض زندگی کردن و این که بگوییم هرچه پیش آید خوش آید، هیچ گاه جواب نخواهد داد و باید آن را فراموش کرد، با هدف و اراده جلو بروید، حتما موفق خواهید شد و از همین امروز تصمیم بگیرید، هر شب برای روز بعد خود برنامه‌ریزی کنید. دفترچه ای برای سال جدید آماده کنید و حتی کارهای کوچک‌تان را هم یادداشت کنید و با هدف جلو بروید.

جهت دانلود بروشور سال نو افکار نو کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.