دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

فراخوان بیست و هشتمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی منتشر شد

جشنواره

فراخوان بیست و هشتمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در شش گروه علوم پایه،کشاورزی و منابع طبیعی،هنر و معماری،فنی و مهندسی،علوم پزشکی و علوم انسانی،رسانه و ارتباطات به همراه بخش ویژه و بین الملل منتشر شد.

به گزارش مفدا تربت جام،دبیرخانه جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی از برخی تغییرات در ساختار این جشنواره خبر داد و اعلام کرد: این دوره از جشنواره با تاکید بر توجه به نیازهای کشور و کاربردی بودن آثار شرکت کنندگان برگزار میشود.

براساس فراخوان بیست و هشتمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی، شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در سه بخش اصلی،ویژه و بین الملل به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.آخرین مهلت  ثبت نام بیست و هشتمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی۱۳۹۹/۱۲/۲۸ اعلام شده است.

براساس اعلام کمیته علمی بیست و هشتمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی،بخش اصلی این جشنواره شامل حوزه هایی در شش گروه علوم پایه،کشاورزی و منابع طبیعی،هنر و معماری،فنی و مهندسی،علوم پزشکی و علوم انسانی است.براین اساس،در هر یک از گروه ها دانشجویانی که صرفا در موضوعات زیر از پایان نامه خود دفاع کرده باشند، می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

گروه علوم پزشکی:ناباروری و بیولوژی تولید مثل،طب بازساختی وسلولدرمانی،ارتقایسلامت،اپیدمیولوژی،سرطان

گروه فنی و مهندسی: صنایع نفت،گازوپتروشیمی،حمل و نقل ریلی،صنایع معدنی و فلزی،مهندسی صنایع،مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات،مهندسی برق

گروه علوم پایه: زیست شناسی،زمین شناسی،شیمی

گروه علوم انسانی:ارتباطات و رسانه،اخلاق حرفه ای،مطالعات فرهنگی،سیاست گذاری علم و فناوری،فلسفه علم و فناوری،مسئولیت اجتماعی،علوم انسانی اسلامی،ادبیات معاصر،تاریخ شفاهی،حقوق مالکیت فکری و معنوی،نظام سیاسی در اسلام،فرهنگ عمومی و آسیب های اجتماعی

گروه کشاورزی:گیاهان دارویی،صنایع غذایی،باغبانی

گروه هنر ومعماری:طراحی مد و لباس،معماری ایرانی و اسلامی،هنرایرانی و اسلامی

بخش ویژه بیست و هشتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

در بخش ویژه این جشنواره پایان نامه های نگارش شده در زمینه های《تاریخ شفاهی》،《اخلاق حرفه ای》،《اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی》،《علوم انسانی اسلامی》و《مطالعات نشر،کتاب و کتابخوانی》پذیرش می شوند.

بخش بین الملل بیست و هشتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

در این دوره از جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی برای نخستین بار بخش بین الملل به جشنواره اضافه شده است.این بخش به دانشجویان غیر ایرانی اختصاص یافته که پایان نامه های خود را با موضوع ایران تدوین کرده اند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی،علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی www.isba.ir مراجعه و یا با شماره تلفن۰۲۱۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس حاصل کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.