دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷

فراخوان شرکت در جایزه بنیاد البرز

بنیاد البرز

پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز (بخش نخبگان) با هدف تقدیر از دانشمندان، مخترعان، دانشجویان و طلاب برتر سراسر کشور، در خرداد سال ۱۴۰۰ با حضور مسئولین و شخصیت‌های علمی و فرهنگی کشور در برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا کاشان، پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز (بخش نخبگان) با هدف تقدیر از دانشمندان، مخترعان، دانشجویان و طلاب برتر سراسر کشور، طی مراسمی در خرداد سال ۱۴۰۰ با حضور مسئولین و شخصیت‌های علمی و فرهنگی کشور در تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است هر ساله به نخبگان، پژوهندگان، دانشجویان، دانش‌آموزان و ممتازین حوزه علمیه جایزه بنیاد البرز اعطاء می‌شود؛ این جوایز به صورت کشوری و به همراه تجلیل از مقام والای چهره ماندگار، واقف زنده یاد حسینعلی البرز برگزار می‌شود.

حداقل امتیاز ورود به مرحله داوری همایش ۷۰ امتیاز است و جایزه منتخب کشوری، ۳۰۰میلیون ریال است و دانشجویان علاقه مند برای شرکت در این همایش تا ۲۵ اسفند ماه جاری فرصت دارند مدارک خود را ارسال کنند.


لازم به ذکر است برگزیدگان کشوری، (چندبرابر ظرفیت) در سامانه به آدرس www.alborzprize.ir ثبت نام خواهند کرد تا کمیته علمی جایزه بنیاد البرز در مورد برگزیدگان نهایی جهت تقدیر تصمیم گیری نماید.

برای دریافت فایل دستورالعمل انتخاب و معرفی دانشجویان برتر کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.