دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح کرد:

بازنشستگان، سرمایه های فکری و معنوی معاونت فرهنگی و دانشجویی هستند

بازنشستگان تبریز

دکتر مهدی نظری اظهار کرد: بازنشستگان، بهترین ساعات و بهترین روزهای زندگی خود را در راستای خدمت به مردم، توسعه آبادانی کشور به کار گرفته اند و اگر فعالیت نیروی جوان شاغل  با فکر و تجربه بازنشستگان همراه شود، بیشترین اثرگذاری را خواهد داشت و برنامه ریزی موفق  با استفاده از تجربیات بازنشستگان امکان پذیر است.

به گزارش مفدا تبریز، مراسم تجلیل از بازنشستگان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی در سال جاری با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، در سالن کنفرانس معاونت فرهنگی و دانشجویی با رعایت پروتکل بهداشتی در روز یکشنبه، ۲۴ اسفند ماه جاری، برگزار شد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این مراسم اظهار کرد: توسعه و پیشرفت هر سازمان در گرو خلاقیت و ابتکار نیروی های آن است و بازنشستگان که دارای سال ها تجربه هستند می توانند با انتقال این تجربیات به کارکنان شاغل جوان و باانگیزه، زمینه پیشبرد اهداف سازمان را محقق سازند.

دکتر مهدی نظری با اشاره به اینکه بازنشستگان، بهترین ساعات و بهترین روزهای زندگی خود را در راستای خدمت به مردم، توسعه آبادانی کشور به کار گرفته اند، ادامه داد: اگر فعالیت نیروی جوان شاغل  با فکر و تجربه بازنشستگان همراه شود، بیشترین اثرگذاری را خواهد داشت و برنامه ریزی موفق  با استفاده از تجربیات بازنشستگان امکان پذیر است.

وی  با بیان اینکه توجه به جایگاه و منزلت رفیع بزرگان و الزام تکریم آنان در جمع خانواده و اجتماع بر اساس آموزه‌های دینی و سفارش قرآن کریم است، افزود: رعایت حرمت و شأن و منزلت بازنشستگان به عنوان وظیفه شرعی بر همگان واجب است. 

در ادامه این مراسم دکتر غلامعلی دهقانی، مدیر امور دانشجویی دانشگاه، دکتر عباس یاوری، مدیر تربیت بدنی دانشگاه، جواد ناعمی، معاون مدیر امور دانشجویی دانشگاه، دکتر خدادداد خدادادی، مسئول مرکز مشاوره و سلامت دانشجویی دانشگاه، اکبر خالقی، مدیر امور مالی، دکتر علی اصغر مغانی، دبیر شورای انضباطی دانشجویان، و دکتر مریم اکبری، سرپرست اداره تربیت بدنی کارکنان دانشگاه، در سخنانی کوتاهی، به تجلیل و تکریم از همکاران بازنشسته معاونت فرهنگی و دانشجویی در سال ۹۹ پرداختند. 

بر اساس این گزارش، کریم علیزاده، نوروز اولیائی، ابراهیم حامد صبحی، یوسف حسن زاده، یعقوب عبداللهی و سیاره اسماعیلی از بازنشستگان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در سال جاری بودند که در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه از آنان قدردانی شد.

انتهای پیام

کد خبرنگار : ۲۱۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.