دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶

منتخبان مسابقه کتابخوانی «چی بگم اخه» معرفی شدند

مفدا تبریز

دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مریم عباسی، مجتبی پوراکبر، عهدیه اکنافی، فاطمه مرادی و فاطمه نظری به عنوان کارمند و رضا شهبازی، فرینو سعادتمند، زینب قیاسی و بهنام برهان نژاد به عنوان دانشجو را منتخبان  مسابقه کتابخوانی «چی بگم اخه» معرفی کرد.

به گزارش مفدا تبریز، دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی تبریز با صدور اطلاعیه ای منتخبان مسابقه کتابخوانی «چی بگم اخه» ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه را معرفی کرد. 

بر اساس این اطلاعیه، مریم عباسی، مجتبی پوراکبر، عهدیه اکنافی، فاطمه مرادی و فاطمه نظری به عنوان کارمند و رضا شهبازی، فرینو سعادتمند، زینب قیاسی و بهنام برهان نژاد به عنوان دانشجو، منتخبان  مسابقه کتابخوانی «چی بگم اخه» معرفی شدند.   

بر اساس این گزارش، علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانستند از تاریخ ۱۲ اسفند ماه لغایت ۱۹ اسفند ماه  به وب سایت حنیفا به نشانی hanifatbzmed.ir  مراجعه نمایند و پس از تکمیل مشخصات، در آن شرکت کنند. 

شرکت کنندگان در مسابقه کتابخوانی «چی بگم اخه» لازم بود به ۳۳ سوال سه گزینه ای در مدت زمان ۵۰ دقیقه پاسخ دهند و هر فردی تنها یک بار می توانست در این مسابقه شرکت کنند و در صورت شرکت در بیش از یک مورد، فقط نتیجه بار اول حساب می گردید. 

گفتنی است  در مسابقه  کتابخوانی «چی بگم اخه»، ۱۳۳ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه شرکت کرده بودند و ۴۴ نفر از آنها توانستند امتیاز ۱۰۰ را کسب کنند و با قرعه کشی، ۱۰ نفر به عنوان منتخبان معرفی شدند و مقرر است در عید فطر از آنان تجلیل گردد. 

انتهای پیام

کد خبرنگار : ۲۱۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.