دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱

بازدید اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه از مرکز سلامت ابن سینا

تقدیر امر به معروف تبریز

مرکز سلامت ابن سینا بر اساس شاخص های ارزیابی دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر انتخاب شده است و حاضران در بازدید از این مرکز از زحمات و فعالیت های  دکتر احمد نامداری، مسئول مرکز سلامت ابن سینا، و همکاران وی با اهدای لوح تقدیر تجلیل کردند. 

به گزارش مفدا تبریز، جمعی از اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی  و دانشجویی دانشگاه و دبیر این شورا، از مرکز سلامت ابن سینا در روز شنبه، ۲۳ اسفند ماه جاری، بازدید کردند. 

بر اساس این گزارش، مرکز سلامت ابن سینا بر اساس شاخص های ارزیابی دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه به عنوان برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر انتخاب شده است و حاضران در این بازدید از زحمات و فعالیت های  دکتر احمد نامداری، مسئول مرکز سلامت ابن سینا، و همکاران وی در این مرکز با اهدای لوح تقدیر تجلیل کردند. 

در این بازدید، حجت الاسلام مهدی یزدانی، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، عادل اسدپور، مدیر حراست دانشگاه، ایوب اندبیلی، مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، زهرا سعدی، مسئول دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه، و مریم خالقی، کارشناس فرهنگی مدیریت امور فرهنگی دانشگاه، حضور داشتند. 

گفتنی است برگزاری جلسات دوره ای قرآن کریم، حضور فعال در برنامه های فرهنگی-قرآنی و ارائه خدمات شایسته به شهروندان در حیطه آموزش های خانواده از شاخص های ارزیابی مراکز مختلف دانشگاه توسط دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه است. 

شایان ذکر است نمایشگاه پوستر «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» برای بهره گیری کارکنان، دانشجویان و مراجعه کنندگان از دهم اسفند ماه در مرکز سلامت ابن سینا آغاز به کار کرده است و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.   

گفتنی است این نمایشگاه در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» برای بهره گیری کارکنان، دانشجویان و مراجعه کنندگان به این مراکز دایر شده است. 

انتهای پیام

کد خبرنگار : ۲۱۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.