یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

جلسه کمیته داوران سومین جشن قدر استاد برگزار شد؛زمان برگزاری جشن 12 اردیبهشت

استاد

جلسه اعضای کمیته داوران سومین جشن قدر استاد دانشکده پزشکی برگزار و روز یکشنبه 12 اردیبهشت به عنوان تاریخ برگزاری مراسم تعیین شد.

به گزارش مفدا تهران،  جلسه اعضای کمیته داوران سومین جشن "قدر استاد" با حضور دکتر شهریار نفیسی ریاست دانشکده و معاونت های مرتبط به عنوان اعضا حقوقی و دکتر علی جعفریان، دکتر کامران بلیغی، دکترفرشید نوربخش از برگزیدگان جشن  سالهای گذشته به عنوان اعضا حقیقی، ظهر روز شنبه 23 اسفند در سالن شورای دانشکده برگزار شد.

دبیر جشنواره قدر استاد گفت: اساتید در حیطه های آموزشی( علوم پایه 1 برگزیده، تخصصی و فوق تخصصی2 برگزیده، آموزش پزشکی عمومی2 برگزیده)، پژوهشی(پایه و بالینی هر کدام یک برگزیده) و بخش ویژه( استادجوان، پیشکسوت و منتخب هیات داوران هر کدام یک برگزیده) انتخاب و معرفی میشوند که اسامی به صورت محرمانه باقی مانده و در روز جشن اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به روند انتخاب اساتید منتخب و برگزیده گفت: در انتخاب استاد برگزیده آموزشی ملاک اصلی در انتخاب اساتید،  آرا فراگیران است که پس از جمع آوری آرا، نظرات مدیران گروه و معاونین آموزشی بیمارستان ها، بررسی امتیازات سالانه اساتید در 5 سال اخیر، برگزاری جلسه با مدیران گروه های آموزشی و معاونین آموزشی بیمارستان ها، بررسی نتیجه این جلسات و آرای فراگیران توسط هیات داوران در انتخاب نهایی تاثیر گذار است.

وی افزود: در بخش برگزیده پژوهشی دو نفر از اساتید در بخش بالینی و پایه معرفی می شوند که انتخاب بر اساس آرا فراگیران، منتور و راهنمای پژوهشی بودن اساتید و تعداد مقالات رجوع بهHایندکس و استناد مقالات در سامانه علم سنجی صورت می گیرد.

در این جلسه پیشنهاد شد دو نفر از معاونین امور هیات علمی و دانشجویی فرهنگی دانشکده به عنوان دبیر علمی و اجرایی جشنواره منصوب شوند.

 لوح تقدیر، مدال و تندیس جشنواره که منقش به آرم قدیم دانشکده پزشکی است قرار است طبق سنت هر ساله به اساتید برگزیده اهدا شود.

تاریخ 12 اردیبهشت نیز برای برگزاری سومین جشن قدر استاد تعیین شد.

عکس:محمدی

کد خبرنگار: 240101

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.