دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲

نشست هم اندیشی کمیته دانشجویان آسیب پذیر، در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

آسیب پذیر

نشست هم اندیشی کمیته دانشجویان آسیب پذیر با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و رییس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه، در تاریخ ۲۳ اسفند ماه  ۹۹  در ساعت ۱۱:۳۰ در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

به گزراش مفدا گلستان، نشست هم اندیشی کمیته دانشجویان آسیب پذیر با حضور دکتر صادقی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و حامد زاهد رییس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه پیرامون بررسی تعیین وضعیت تحصیلی و رفتاری  دانشجویان ساکن در خوابگاه  در تاریخ ۲۳ اسفند ماه  ۹۹  در ساعت ۱۱:۳۰ در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، دکتر صادقی در خصوص اهمیت حمایت از دانشجویان در معرض آسیب و لزوم پیگیری مشکلات آنها و همکاری سایر بخش ها در این خصوص مطالبی را عنوان کرد.

در ادامه این جلسه حامد زادهد رییس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه نیز پیرامون اهمیت و حساسیت سلامت روحی و روان دانشجویان مباحثی را ارائه نمود و همچنین سایر اعضا نظرات و پیشنهادات آموزشی، رفاهی، روان شناختی و روان پزشکی خود را پیرامون حل مشکلات دانشجویان در حوزه سلامت روان مطرح کرده و به بحث و تبادل نظر در این زمینه پرداختند.

 دکتر موسوی ، دکتر درخشان پور، دکتر مدانلو و خانم اژدری زرمهری و صابر نوچمنی سرپرست اداره امور خوابگاه های دانشگاه از حاضرین این جلسه بودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.