یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت منتشر شد

عکس

نتایج اولیه آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال ۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، نتایج اولیه آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور که در تاریخ ۲۴ بهمن ماه ۹۹ برگزار شد، امروز شنبه ۲۳ اسفند ماه بر روی سایت اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام خبر انتشار نتایج این آزمون گفت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، تعامل و همکاری مناسب سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج اولیه آزمون استخدامی پیمانی، امروز شنبه ۲۳ اسفند اعلام شد.

وی گفت: متقاضیان استخدام در وزارت بهداشت پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که بر اساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزو معرفی‌شدگان برای بررسی مدارک هستند، باید برای اقدامات بعدی به آدرس اینترنتی دستگاه یا دانشگاه علوم پزشکی مورد نظر مراجعه و براساس توضیحات مندرج در درگاه، اقدام کنند.

سیدکامل تقوی نژاد افزود: معرفی افراد در مشاغل بدون مصاحبه، به میزان یک برابر ظرفیت اعلام شده و در مشاغل دارای مصاحبه شامل کارشناس شبکه، کارشناس تحلیلگر سیستم، مددکار بهداشتی درمانی، کارشناس بالینی فوریت‌های پزشکی، ‌کاردان بالینی فوریتهای پزشکی و کارشناس تریاژ تلفنی به میزان سه برابر ظرفیت، اعلام شده است.

وی با بیان اینکه، افراد معرفی شده در این مرحله، بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده در پایگاه اطلاع رسانی هر دانشگاه، نسبت به انجام مراحل بعدی، اقدام کنند، یادآور شد: پیش بینی می‌شود افراد پذیرفته شده تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده در مراکز تحت پوشش وزارت بهداشت شروع بکار نمایند و با اضافه شدن این افراد کسری نیروی تخصصی این وزارت تا حد مطلوبی مرتفع می‌شود.

تقوی نژاد، همچنین با اشاره به آزمون استخدام قراردادی برگزار شده در تاریخ ۲۴ مهرماه سال جاری، با هدف جذب و بکارگیری تعداد ۲هزار و ۲۸۳ مجوز در قالب قراردادکارمعین برای ۵۶ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی و زمان اعلام نتیجه نهایی آن گفت: با توجه به انجام آخرین مراحل بررسی مدارک داوطلبان، انتظار می‌رود نتایج نهایی آزمون قرارداد کارمعین در هفته جاری نهایی و از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی کشور اعلام شود.

جهت مشاهده کارنامه آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر روی لینک زیر کلیک نمایید: https://register4.sanjesh.org/RSEMPkrnVbehdasht99/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.