سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود؛

پویش دانشگاهی ختم قرآن کریم به نیت سلامتی امام عصر(عج) و شفای بیماران کرونایی

ختم قران

پویش ختم جمعی قرآن کریم به‌ همت اداره توسعه فعالیت های قرآن و عترت(ع) دانشگاه علوم پزشکی مشهد، همزمان با فرارسیدن مبعث رسول اکرم(ص) برگزار می شود.

به گزارش مفدا مشهد، پویش دانشگاهی ختم قرآن کریم به نیت سلامتی امام عصر(عج) و شفای بیماران کرونایی برگزار می شود. 

راهله حسینی محراب رئیس اداره قرآن و عترت با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال بی نظیر دانشگاهیان از طرح های ختم گروهی قرآن کریم  و اهمیت و برکات عظیم این طرح ها ، پویش دانشگاهی ختم قرآن را همزمان با فرارسیدن مبعثت حضرت رسول(صلوات الله علیه) با نیت سلامتی حضرت ولی عصر(علیه السلام) ، رفع گرفتاری‌ها و مشکلات جامعه و هم چنین شفای عاجل تمامی بیماران علی الخصوص بیماران مبتلا به کرونا، آغاز می کنیم.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در ختم گروهی قرآن کریم تا روز جمعه ۲۲ اسفندماه فرصت دارند کلمه "قرآن" را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۴۹۱۲ پیامک نمایند، سپس  جزء مورد نظر برای ایشان پیامک می شود.

وی با تاکید بر اینکه دعای جمعی زودتر از دعای فردی به اجابت می رسد، از تمامی دانشگاهیان و خانواده های آنان دعوت نمود تا با مشارکت حداکثری ، ضمن کسب رضایت و مغفرت الهی، قرآن کریم به میزان بیشتری تلاوت شده و تعداد ختم ها افزایش یابد.  

حسینی محراب در خاتمه با اشاره به آثار و برکات بی شمار تلاوت قرآن، ابراز امیدواری کرد که به برکت این کتاب آسمانی و نفس های گرم تلاوت کنندگان قرآن و همچنین توسل به ائمه اطهار(ع)، بیماری از جامعه زدوده شود و عافیت و نشاط جایگزین گرفتاری ها و مشکلات گردد.

خبرنگار: لیلا حاجی زاده