دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

انتخابات «خانه نشریات دانشجویی وزارت بهداشت» برگزار می‌شود

انتخابات

انتخابات خانه نشریات دانشجویی وزارت بهداشت روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، انتخابات خانه نشریات دانشجویی وزارت بهداشت روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه و به صورت تمام الکترونیک از طریق سامانه  http://app.rayshomar.ir برگزار می‌شود.

مدیران مسئول نشریات دانشگاهی که واجد حق رای هستند، باید ضمن مراجعه به آدرس اینترنتی  سامانه خانه نشریات در ساعت مقرر نسبت به انتخاب حداکثر سه نفر افراد واجد شرایط جهت تشکیل شورای خانه نشریات آن منطقه اقدام کنند.

سامانه خانه نشریات دانشجویی با آدرس www.khanehnashriat.ir تنها مرجع احراز شرایط واجدان شرکت در انتخابات است. از آنجا که ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۱۹ اسفندماه "آخرین مهلت رویت نشریات دانشجویی در صفحه اصلی سامانه خانه نشریات" است، لازم است مدیران مسئول نشریات دانشگاهی نشریات خود را که از تاریخ یکم مهرماه ۱۳۹۹ به بعد منتشر کرده‌اند، در سامانه مزبور بارگذاری و کارشناسان محترم نشریات دانشگاه جلد و مشخصات نشریه را برای رویت نشریه در سامانه تایید نمایند و رویت نشریه بعد از ساعت و تاریخ مذکور در سامانه،  هیچگونه حقی برای مدیرمسئول برای شرکت در انتخابات ایجاد نخواهد کرد.

با وجود کنترل شرایط متقاضیان کاندیداتوری از سوی دانشگاه‌ها و اعلام رسمی اسامی به اداره کل نشریات دانشجویی وزارت بهداشت، در هر مرحله از انتخابات (حتی پس از انتخاب اعضای شورای منطقه)، مشخص شود کاندید مذکور در زمان انتخابات حائز شرایط نبوده است (انتشار نشریه در زمان مقرر و سنوات باقیمانده)، شخص از لیست حذف و منتخبان بعدی (به ترتیب رای ماخوذه) جایگزین خواهند شد.

اطلاعات مربوط به معرفی کاندیداهای خانه نشریات و تبلیغات آن‌ها از طریق لینک https://rayshomar.ir/candidate   با کدهای انتخاباتی مختص هر منطقه طبق جدول فوق در دسترس قرار دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.