پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹

بازدید دبیر منتخب شورای انضباطی منطقه ۳ کشور از دبیرخانه این شورا در دانشگاه علوم پزشکی کردستان

شورای انضباطی همدان

دبیر شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی همدان و دبیر منتخب منطقه ۳ آمایشی کشوری طبق دستورالعمل شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت متبوع از دبیرخانه شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی کردستان بازدید کرد.

محمدرضا عطایی منزه در گفتگو با خبرنگار مفدا همدان، هدف از این بازدید میدانی را دیدار با اعضاء شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه و تقدیر و تشکر از زحمات این عزیزان به نیابت از شورای مرکزی انضباطی دانست و اظهار داشت: همچنین تطبیق عملکرد شورای انضباطی دانشگاه با چک لیست و بازدید میدانی ابلاغی وزارت متبوع از دیگر اهداف این سفر به شمار می رفت.

وی در ادامه افزود: این بازدیدها، زمینه هر چه بیشتر، تعامل و تبادل تجربیات را فراهم آورده که خود موجب ایجاد وحدت رویه بیشتر در دانشگاه ها شده و  همچنین ارتقای بیش از پیش جایگاه شوراهای انضباطی در دانشگاه ها را در برخواهد داشت.

دبیر شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در این بازدید دبیرخانه شورای انضباطی، ساختار و فضاهای فیزیکی، پرونده های دانشجویی، نحوه بارگذاری اطلاعات در سامانه فرابر و ... مورد بررسی و بازدید قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری جلساتی با دبیر شورای انضباطی، اعضاء این شورا و دیدار و نشست با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان همراه با دبیر و دیگر اعضاء شورای انضباطی از برنامه های این سفر به شمار می رفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.