پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۴

در آستانه هفته احسان و نیکوکاری؛

برگزاری مینی بازارچه کارآفرینی توسط کانون خیریه نهال دانشگاه علوم پزشکی مازندران

مازندران / برگزاری مینی بازارچه کارآفرینی

کانون خیریه نهال دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آستانه هفته احسان و نیکوکاری؛ مینی بازارچه کارآفرینی نهال را با هدف حمایت و توانمندسازی خانواده‌های محروم جهت تقویت روحیه خودباوری و بهبود وضعیت معیشت آن‌ها برگزار می‌کند.

به گزارش مفدا مازندران، کانون خیریه نهال دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در راستای کمک به بهبود شرایط زندگی خانواده‌های تحت پوشش این کانون در آستانه هفته احسان و نیکوکاری؛ مینی بازارچه هفتگی کارآفرینی نهال را با هدف حمایت و توانمندسازی خانواده‌های محروم جهت تقویت روحیه خودباوری و بهبود وضعیت معیشت آن‌ها برگزار می‌کند.

از مهم‌ترین اهداف این طرح توانمندسازی خانواده‌های محروم جهت تقویت روحیه خودباوری و بهبود وضعیت معیشت آن‌ها می‌باشد. در این بازارچه محصولات و دست آفریده‌های این خانواده‌ها عرضه می‌شود. این کانون سعی بر آن دارد با توجه به شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا که گذران زندگی از حالت عادی خارج شده است، با همت و یاری اساتید، کارکنان و دانشجویان فشار زندگی را از دوش این خانواده‌ها بکاهد. به همین علت از خیرین و دانشگاهیان دعوت کرد تا با شرکت در این بازارچه دریای عشق و محبت خود را به این خانواده‌ها هدیه دهند.

در دومین مینی بازارچه هفتگی، مجسمه‌های خمیر چینی دست آفریده یک مادر خانواده‌ در معرض فروش قرار گرفت. از این عروسک و گلدان‌ها که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تهیه شده، می‌توان به عنوان دکوری، رویخچالی و تزیین یک سفره هفت سین زیبا استفاده کرد.

علاقه‌مندان جهت اطلاع از قیمت و چگونگی خرید می‌توانند به آیدی کانون خیریه نهال دانشگاه علوم پزشکی مازندران @nahal_mazums  پیام دهند.

لازم به ذکر است ارسال این محصولات به سراسر کشور رایگان می‌باشد.

خبرنگار: سیده مریم خادمی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.