چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۸

کرسی آزاداندیشی با موضوع ازدواج در دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد

کرسی آزاداندیشی با موضوع ازدواج در دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد

مدیر فرهنگی و امور فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:کرسی آزاداندیشی با موضوع «ازدواج‌دانشجویی؛ آری یا خیر » امروز با حضور دو گروه از دانشجویان موافق و مخالف در تالار این سینا برگزار شد.

دکتر حسن خدا بنده لو در گفتگو با خبرنگار مفدا کردستان در مورد این کرسی آزاداندیشی  اظهار داشت: این کرسی آزاد اندیشی امروز با حضور حجت الاسلام  اسفندی معاون فرهنگی نهاد رهبری دانشگاه  در تالا ابن سینا بصورت مجازی در مورد ازدواج دانشجویی آری یا خیر برگزار شد.
 وی در خصوص اهداف برگزاری این کرسی آزاد اندیشی اذعان داشت: اهمیت و جایگاه آزاداندیشی در تقویت بنیه‌های فکری و لزوم تشکیل کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها و تسهیل در ازدواج، از جمله مواردی است که مورد اهمیت معاونت فرهنگی است و در همین راستا اقدام به برگزاری  کرسی آزاد اندیشی شد.
مدیر فرهنگی و امور فوق برنامه  دانشگاه علوم پزشکی کردستان با تأکید بر اهمیت موضوع ازدواج و دعوت از حضور دانشجویان در این کرسی آزاد اندیشی تصریح کرد: امید اسا با برگزاری این قبیل برنامه‌های هدفمند ،مشارکت دانشجویان و صاحبنظران گامی مفید و قابل توجه در نشر سبک زندگی اصیل اسلامی  و ازدواج سالم برداشته شود.
وی در رابطه با اجرای این برنامه ی فرهنگی افزود:در این کرسی آزاد اندیشی نمایندگان موافق و مخالف ، در قالب دو گروه ۲نفره متشکل از دانشجوی پسر و دختر در مورد ازدواج دانشجویی به نقد و بررسی موضوع پرداختند و نظرات و دلایل خود را بیان کردند.
گفتنی است در پایان این کرسی آزاد اندیشی معاون فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کردستان به جمع بندی درباره ازدواج و ازدواج دانشجویی پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.