چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵

جلسه هیات تحریریه پایگاه خبری مفدا خراسان شمالی برگزار شد

جلسه هیات تحریریه

ظهر امروز جلسه هم اندیشی هیئت تحریریه مفدا بجنورد پیرامون شرح وظایف و ارتقا سرویس خبری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش مفدا خراسان شمالی،  دراین جلسه مدیر شعب دانشگاهی  مفدا خراسان شمالی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه، به شرح حوزه های خبری پرداخت و نقاط ضعف و قوت موجود در سایت و کانال مفدا را تشریح کرد.
محمدباقر خوشنویس با اشاره به رتبه بندی  کشوری مفداهای علوم پزشکی و تشریح نحوه امتیاز بندی آنها تصریح کرد: هریک از دبیران و اعضای هیئت تحریریه مفدا علاوه بر ارائه برنامه  وایده ها وپیشنهادات در زیرسرویس‌های خود می بایست در بروز رسانی وب سایت مفدا تلاش بیشتری داشته باشند.
در ادامه  دکتر اکبر صولتی بر ارتقاء سطح رتبه بندی مفدای بجنورد با همکاری دانشجویان علاقه مند و نحوه افزایش مخاطب در سایت و کانال خبری مفدا تاکید نمود.این نشست با حضور مدیر و دبیران ونمایندگان تشکلات وکانون‌ها وانجمن‌ها با هدف ارائه رویکرد و اهداف جدید پایگاه خبری مفدا بجنورد آغازشد وامین حسین زاده به عنوان نمانیده انجمن‌ها وکیمته تحقیقات و نیز کسری خطیب نماینده کانون‌های فرهنگی ضمن تبیین ایده های خود برای سال در پیش؛ پیشنهادات وانتقادات خود را ارائه دادند.
همچنین مصوب شد در راستای استعداد یابی وثبت علایق دانشجویان مستعد، کمیته ای تحت عنوان کمیته استعدادیابی تشکیل و در این خصوص با اعلام فراخوان، به جذب آنان به ویژه دانشجویان جدیدالورودی که نسبت به استعداد و هنر آنان اطلاع کافی موجود نیست، پرداخته شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.