چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

کمیته تخصصی عفاف و حجاب دانشگاه علوم پزشکی مازندران تشکیل شد

کمیته تخصصی عفاف و حجاب دانشگاه علوم پزشکی مازندران

کمیته تخصصی عفاف و حجاب دانشگاه علوم پزشکی مازندران به ریاست معاون فرهنگی و دانشجویی و نایب رییس ستاد صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه و با حضور دیگر اعضاء، روز سه‌شنبه در سالن قلم ستاد مرکزی دانشگاه تشکیل شد.

به گزارش مفدا مازندران، کمیته تخصصی عفاف و حجاب دانشگاه علوم پزشکی مازندران به ریاست معاون فرهنگی و دانشجویی و نایب رییس ستاد صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه و با حضور دیگر اعضاء، روز سه‌شنبه در سالن قلم ستاد مرکزی دانشگاه تشکیل شد.

این جلسه با حضور دکتر محمدرضا حق شناس معاون فرهنگی و دانشجویی و نایب رییس ستاد صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه، دکتر امیرسعید حسینی مدیر فرهنگی، فوق برنامه و توسعه فعالیت‌های قرآنی و دبیر کمیته تخصصی عفاف و حجاب، حسن عشیری، مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری،   دکتر یوسف مقدسی، مدیر حراست، دکتر محمد  یوسف پور، مدیر گزینش، قاسم سلیمی، مسئول هیات های رسیدگی به تخلفات اداری، دکتر منصور رنجبر، مسئول ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر، زهرا مسچی، نماینده مدیریت حقوقی، سعید الماسی نماینده تشکل های دانشجویی و زهرا مختاری کارشناس کمیته تخصصی عفاف و حجاب دانشگاه برای برنامه‌ریزی سال ۱۴۰۰ تشکیل شد.

در این جلسه محورهای ده‌گانه ارزیابی دستگاه‌ها در زمینه عفاف و حجاب مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت. اعضا دیدگاه‌های‌شان را بیان کردند و مقرر شد تا ده روز پس از این جلسه برنامه‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه کمیته تخصصی عفاف و حجاب دانشگاه اعلام کنند. پس از دریافت و تجمیع برنامه‌های پیشنهادی، جلسه بعدی برای بررسی و تصویب نهایی تشکیل خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.