چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

با حضور مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت؛

از مدیرمسوول و سردبیر نخستین نشریه رتبه الف سامانه خانه نشریات دانشجویی تقدیر شد

تقدیر از عزیزخانی

مدیرکل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از مدیر مسوول و سردبیر نشریه گاهنامه «داروگ» و رتبه الف سامانه خانه نشریات دانشجویی تقدیر کرد.

به گزارش مفدا، در جلسه‌ای با حضور دکتر حسن زائری‌لطف مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت از محمدرضا عزیزخانی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم و رتبه الف سامانه خانه نشریات دانشجویی تقدیر به عمل آمد. این مراسم روز سه‌شنبه دوازدهم اسفندماه در محل وزارت بهداشت برگزار شد.
مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت ضمن تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی مدیرمسئول و سردبیر گاهنامه «داروگ» و کسب رتبه الف سامانه خانه نشریات دانشجویی عنوان کرد: فعالیت در حوزه نشریات دانشجویی یکی از جلوه‌های بیان آرا و افکار و تمرین یک فعالیت اجتماعی اثربخش برای دانشجویان است و اهمیت این حوزه بر هیچ‌کس پوشیده نیست. ما از نشریات و گستردگی و بالندگی نشریات در سطح تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی استقبال کرده و بدون استثنا از آن‌ها حمایت می‌کنیم.
او همچنین نشریات را بستر مناسب فعالیت فرهنگی و علمی بیانگر افکار دانشجویان پویا و اندیشه‌ورز دانست و گفت:  خوشبختانه در ماه‌های گدشته سامانه خانه نشریات با هدف رشد و رتبه‌بندی کمی و کیفی نشریات ایجاد شد. خوشحالیم که محمدرضا عزیزخانی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه قم توانست رتبه الف این سامانه را اخذ کند. این موفقیت مرهون تلاش‌ها و زحمات همکاران فرهنگی ما در این دانشگاه قم از جمله خانم دکتر سمیرا حاجی‌صادقی معاون فرهنگی، آقای دکتر محمدحسن محمودیان مدیر فرهنگی و آقای صادق فریدی کارشناس نشریات این است.
محمدرضا عزیزخانی نیز در این جلسه سامانه خانه نشریات را یکی از فعالیت‌های مفید و اثربخش در زمینه نشریات دانشجویی دانست و بیان کرد: این سامانه باعث می‌شود که ما دانشجویان به‌طور دقیق و حرفه‌ای با نشریات و بخش‌های آن از جمله تیتر، لید، متن و سوتیتر آشنایی دقیق‌تری داشته باشیم تا براساس امتیازات کمی و کیفی این سامانه بتوانیم این نکات را رعایت کنیم.


براساس اولین گزارش کیفی ارائه شده از سامانه خانه نشریات دانشجویی (به آدرسwww.khanehnashriat.ir) ، گاهنامه عمومی «داروگ» بهترین عملکرد را در میان نشریات دانشجویی بارگذاری شده در این سامانه نشریات دانشجویی را به خود اختصاص داد.
بدین ترتیب شماره هفتم نشریه «داروگ» گاهنامه عمومی الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی قم به عنوان نخستین نشریه رتبه الف سامانه خانه نشریات دانشجویی انتخاب شده است. این نشریه متعلق به تشکل انجمن اسلامی اعتدال دانشگاه علوم پزشکی قم است که به عنوان یکی از چهار تشکل اساسی این دانشگاه مشغول به فعالیت است./ انتهای پیام 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.