چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

همایش فصل نو فصل نشاط علمی در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد

همایش فصل نو فصل نشاط علمی در دانشگاه علوم پزشکی همدان

به همت مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، همایشی با عنوان «فصل نو فصل نشاط علمی» با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، جمعی از مسئولین و فعالان انجمن های علمی دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان، دکتر سیده زهرا اصغری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، حجت الاسلام سیدموسی فرهانیان معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، فرهانچی معاون پارک علم و فناوری استان، جمعی از مدیران دانشکده ها و نیز دانشجویان فعال و علاقمند به فعالیت های علمی در این همایش حضور داشتند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این مراسم با اشاره به اینکه فعالیت های انجمن های علمی مبتنی بر نیاز جامعه است اظهار داشت: این انجمن ها به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای دانشجویی شناخته شده و برای ما مهم هستند.

وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به اینکه مجموعه انجمن های علمی در سطح وزارت بهداشت و نیز دانشگاه نو پا هستند تلاش ما بر این است تا با همه امکاناتی که در دست داریم از فعالیت های انجمن های علمی بر اساس اهداف تعیین شده حمایت کنیم و در این مسیر از معاونت های آموزشی و تحقیقات و فناوری و همچنین اعضای محترم هیات علمی یاری خواهیم گرفت.

اجرای سرود توسط گروه همخوانی منتظران و پخش کلیپ با موضوع معرفی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان و اشاره به گوشه ای از فعالیت های این انجمن ها طی یک سال گذشته از برنامه های اجرایی در این مراسم بود.

فرهانچی معاون پارک علم و فناوری استان همدان نیز در این همایش ضمن معرفی اجمالی مجموعه پارک علم و فناوری، به بیان اهم ماموریت های این مجموعه در بخش های مهم همچون خلاقیت، ایجاد اشتغال، اقتصاد پویا، موفقیت های حوزه کسب و کار و ایده برتر پرداخت.

محمدامین صارمی دبیر انجمن علمی پرستاری و نماینده انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه نیز در این همایش به بیان موضوعاتی در خصوص این مجموعه ها پرداخته و خواستار حمایت های بیش از پیش مسئولین از این انجمن ها شد.

پایان بخش همایش فصل نو فصل نشاط علمی، تجلیل و قدردانی از دبیران فعال انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه بود.

گفتنی است پس از پایان برگزاری همایش، کارگاه استارت آپ ویژه دانشجویان علاقمند به این حوزه در سالن امتحانات دانشکده پزشکی تشکیل شد.

برای مشاهده ادامه تصاویر اینجا کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.