چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷

برگزاری نشست مسوولان بسیج دانشجویی استان با معاون دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

بسیج شاهرود

نشست مسوولان بسیج دانشجویی استان سمنان با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود چهارشنبه به میزبانی معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا شاهرود، در این نشست که با حضور دکتر سید شاهرخ آقایان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و اسماعیل عاشوریان‌مقدم مدیر فرهنگی این دانشگاه و نیز جانشین مسوول بسیج دانشجویی استان سمنان برگزار شد، برنامه‌ریزی برای همکاری در برگزاری کنگره شهدای استان و جشنواره هنری و ادبی ققنوس در دستور کار قرار داشت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن استقبال از برنامه‌های یاد شده، بر همکاری این دانشگاه برای برگزاری هرچه بهتر آن‌ها تأکید کرد.

دکتر سید شاهرخ آقایان ابراز امیدواری کرد مشارکت دانشجویان نیز از چنین رویدادهایی قابل توجه و چشمگیر باشد تا بتوان برگزاری برنامه‌های باشکوهی را شاهد بود.

مدیر  فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود نیز با بیان اینکه استمرار حضور و یاد شهدا در دانشگاه وظیفه همه ما است، یادآور شد: امیدوارم با کمک همه نهادهای ذیربط بتوانیم برنامه‌های مورد نظر را با شکوه هرچه بیشتر اجرا کنیم.

گفتنی است مسوولان بسیج دانشجویی استان سمنان هفته گذشته نیز به منظور هماهنگی برگزاری کنگره شهدای استان و جشنواره ققنوس با دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شاهرود و مدیر فرهنگی دانشگاه دیدار و گفت و گو کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.