چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵

با رای شورای آموزش پزشکی و تخصصی؛

پذیرش در دوره فلوشیپ دوباره به دانشگاه‌های علوم پزشکی واگذار شد

فلوشیپ

با رای شورای آموزش پزشکی و تخصصی آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) خرداد ماه سال ۱۴۰۰ دوباره به دانشگاه های علوم پزشکی واگذار شد.

به گزارش مفدا زنجان به نقل از خبرگزاری مهر، با توجه به رأی صادره در موضوع ۸ نود و سومین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی، آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) دوباره به دانشگاه های علوم پزشکی واگذار شده است.

بر اساس این رای، انجام کلیه مراحل ثبت نام و بررسی مدارک به عهده دانشگاه های مجری برنامه آموزشی فلوشیپ به صورت الکترونیک و از طریق سایت آن دانشگاه خواهد بود.

همچنین مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرده است هیچ گونه تغییری در رفرنس های اعلام شده آزمون صورت نخواهد پذیرفت و منابع به صورت یکسان در تمامی دانشگاه های علوم پزشکی مرجع طراحی سئوال خواهد بود.

بررسی به اعتراضات داوطلبین در هر دو مرحله کتبی و شفاهی آزمون در بازه زمانی تعیین شده به عهده دانشگاه های علوم پزشکی مجری برنامه آموزشی فلوشیپ است و هیچ گونه اعتراضی از سوی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی قابلیت بررسی نخواهد داشت.

نتیجه نهایی بعد از بررسی های لازم توسط دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی با رعایت مقررات از طریق سایت دانشگاه های مجری برنامه آموزشی فلوشیپ اعلام می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.