سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷

دیدار معاونین آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه و لرستان در زمینه انتقال تجارب در امر بین الملل سازی

عکس

معاونین آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه و لرستان در خصوص بین المللی سازی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و استفاده از تجربیات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این زمینه با هم دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، روز گذشته و در یازدهمین روز از اسفندماه ۹۹ دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، میزبان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان بود تا مسئولین امر به انتقال تجربیات و اشتراک راهکارهای خود در راستای بین الملل سازی دانشگاه بپردازند.

دکتر خزایی، معاون آموزشی دانشگاه در این دیدار اظهار داشت: جذب دانشجویان بین الملل و تقویت دانشگاه در این زمینه نیازمند همدلی و همکاری مجموعه دانشگاه می باشد و آماده هر گونه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی لرستان در مسیر بین المللی سازی این دانشگاه می باشد.

دکتر پاسدار، مدیر واحد بین الملل و رئیس پردیس خودگردان دانشگاه نیز در این نشست خاطر نشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در امر بین‌المللی سازی دانشگاه و جذب دانشجویان‌ بین‌الملل تجارب موفقی دارد و ما صمیمانه در کنار دانشگاه لرستان در این مسیر خواهیم بود.

معاون آموزشی دانشگاه لرستان در ادامه افزود: هدف از این بازدید کسب اطلاع در مورد چگونگی موفقیت های معاونت آموزشی و واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در زمینه بین المللی سازی دانشگاه و جذب دانشجویان بین الملل می باشد که امیدواریم با استفاده از تجربیات این دانشگاه بتوانیم گام های محکمی در این مسیر برداریم.

کد خبرنگار؛ ۰۵۱۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.