سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷

آخرین فرصت دریافت معافیت تحصیلی دانشجویان اعلام شد

اطلاعیه

مدیرامور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اظهار داشت :دانشجویان آقا؛ جدیدالورود و سنوات قبل؛ لازم است تا پایان سال ۱۳۹۹ نسبت به دریافت معافیت تحصیلی اقدام کنند.

به گزارش مفدا خراسان شمالی و به نقل از پایگاه خبری وب دا، ویدا طیبی اظهار کرد: دانشجویان آقا جدیدالورود و سنوات قبل هر چه سریع تر نسبت به دریافت معافیت تحصیلی و تعیین تکلیف وضعیت نظام وظیفه خود تا پایان سال ۱۳۹۹ اقدام کنند در غیر این صورت پس از این زمان به هیچ وجه به درخواست معافیت تحصیلی دانشجویان سنوات قبل از طرف اداره وظیفه عمومی رسیدگی نخواهد شد و قبولی آن ها در دانشگاه لغو شده و دانشگاه هیچ مسئولیتی در این خصوص به عهده نمی‌گیرد.
وی افزود: دانشجویانی که سنوات قانونی آنها به پایان رسیده نیز در زمان مقرر (پایان هر ترم) برای ارائه درخواست سنوات ارفاقی جدید اقدام کنند.
طیبی عنوان کرد: چنانچه دانشجویی فاقد معافیت تحصیلی باشد به معاونت وظیفه برای تعیین تکلیف وضعیت تحصیلی، معرفی خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: دانشجویان آقا با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ محل سکونت خود و ارائه فرم قبولی سایت سازمان سنجش و فرم ثبت نام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، نسبت به معافیت تحصیلی خود اقدام کرده و اصل برگه معافیت تحصیلی را به آدرس بجنورد، بلوار دولت، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، معاونت آموزشی، آموزش کل ارسال کنند.
طیبی اظهار داشت: دانشجویان برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس آموزش به شماره ۳۱۵۱۱۲۱۶-۰۵۸ تماس حاصل کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.