سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷

کارگروه مشورتی فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی کاشان آغاز به کار کرد

کاشان

دکتر حمیدرضا گیلاسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در نخستین جلسه این کارگروه اظهار داشت: تشکیل این کارگروه با هدف استفاده از تفکر جمعی در تصمیم گیری های معاونت فرهنگی و دانشجویی می باشد که فرصتی برای مشارکت دانشجویان برای ارائه پیشنهادات و راه کارهای سازنده است.

به گزارش مفدا کاشان، نخستین جلسه کارگروه مشورتی فرهنگی و دانشجویی دوشنبه ۱۲ اسفندماه جاری با حضور حداکثری اعضاء و نمایندگان تشکل ها و کانون های دانشجویی در دفتر معاونت برگزار شد.

دکتر گیلاسی مدیریت مشارکتی را بعنوان یکی از شیوه های مدرن مدیریتی معرفی کرد و گفت: هدف از این نوع مدیریت استفاده از همه ظرفیت های ذی نفعان در مجموعه برای تمام مراحل مدیریت اعم از تصمیم گیری ها و اجرا می باشد.


وی حضور دانشجویان در این جلسه را از نقاط نقوت این کارگروه برشمرد و اظهار داشت نتایج نظرات، پیشنهادات و راه کارهای سازنده در این جلسات جمع آوری و در کارگروه منطقه ارائه خواهد شد.
 

در ادامه محمدجهاندار سرپرست امورفرهنگی معاونت در آغاز سخنان خود به آسیب های عمده در فضای فرهنگی اشاره کرد و گفت: باید تلاش در مرتفع ساختن این آسیب ها داشته باشیم.

وی نکاتی را در خصوص اهداف، ارکان و ساختار و وظایف کارگروه مشورتی ارائه داد و گفت: شناسایی اهم مسائل فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، پیشنهاد و ارائه راه کار های حل مسائل مربوطه، تشویق و ترغیب دانشگاهیان به ارائه پیشنهاد و ثبت ایده ها در سامانه مربوطه، جمع بندی، آماده سازی ایده ها و برنامه های مربوطه برای بررسی در کارگروه مشورتی دانشگاه از اهم وظایف دبیرخانه کارگروه مشورتی می باشد.

هم چنین جهاندار انتقال تجربیات در قالب کارگروه مشورتی را بسیار سودمند دانست و گفت: استفاده از فضای مشترک دانشگاه‌ها در حوزه فرهنگی و دانشجویی هم‌افزایی خوبی خواهد داشت.
 

در ادامه حسین فریدافشار نماینده تشکل های دانشجویی، محمدشبانی نماینده انجمن های علمی و دانشجویی و شقایق یعقوبی نماینده کانون های فرهنگی پیشنهادات و نظرات خود را ارائه دادند و به بحث و گفتگو پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.