سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰

ثبت نام جایزه بنیاد البرز (بخش نخبگان)

جایزه بنیاد البرزبخش نخبگان

همایش ملی جایزه بنیاد البرز (بخش نخبگان) طی مراسمی در خرداد ۱۴۰۰ با حضور مسئولین و شخصیت های علمی و فرهنگی در تهران برگزار می گردد.

به گزارش مفدا مشهد، همایش ملی پنجاهمین سال جایزه بنیاد البرز (بخش نخبگان)  با هدف تقدیر از دانشمندان، مخترعان، دانشجویان، و طلاب برتر سراسر کشور طی مراسمی در خرداد ۱۴۰۰ با حضور مسئولین و شخصیت های علمی و فرهنگی در تهران برگزار می گردد. 

 دانشجویان شاغل به تحصیل متقاضی با داشتن شرط معدل ۱۷ به بالا و حداکثر سن برای دانشجویان مقطع کارشناسی ۲۵ سال، ارشد و دکتری حرفه‌ای ۳۰ سال و دکتری تخصصی ۳۵ سال، ضمن مطالعه شیوه نامه، در صورت احراز شرایط عمومی، می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ ایمیل جهت ارسال مدارک خود با  دفتر مدیریت امورفرهنگی و فوق برنامه و با شماره ۰۵۱۳۸۸۲۳۲۵۳   تماس حاصل نمایند.

گفتنی است این مدیریت پس از گردآوری رزومه دانشجویان متقاضی حداکثر تا تاریخ ۲۵ اسفند ماه  و داوری مستندات آنان با همکاری معاونت آموزشی و معاونت پژوهشی مطابق دستورالعمل موجود، نفرات برتر را حداکثر تا ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ به معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت معرفی مینمایند.

مستندات دانشجویان برترِ مرحله دانشگاهی مجددا در مرحله کشوری مورد ارزیابی و داوری قرار می گیرد و در نهایت کمیته علمی جایزه بنیاد البرز، اسامی برگزیدگان نهایی را جهت تقدیر در مراسم مزبور اعلام می نماید.  

جهت اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی اینجا کلیک کنید.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.