دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸

انجام غربالگری دانشجویان کارآموزی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

غربال

طرح غربالگری کووید 19 دانشجویان کارآموزی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان انجام شد

به گزارش مفدا_زاهدان،دکتر علی دهقان رئیس دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان کرد: با توجه به  لزوم حضور دانشجویان کلاسهای کارآموزی در ترم دوم تحصیلی1400-1399 در دانشکده جهت حفظ سلامت کلیه دانشجویان و اساتید، طرح غربالگری کووید 19 برای تمامی دانشجویان دانشکده علوم و توانبخشی انجام شد.
رئیس دانشکده توانبخشی ادامه داد: طرح غربالگری کووید 19 دانشجویان دانشکده علوم توانبخشی در مرکز جامع خدمات توانبخشی شهید ررزمجو مقدم زاهدان با سنجش میزان حرارت بدن و سطح اکسیژن افراد حاضر در طرح انجام پذیرفت و تمامی دانشجویان کلاسهای کارآموزی رشته فیزیوتراپی، بینایی سنجی ، گفتاردرمانی و شنوایی شناسی دانشکده از نظر ابتلاء به کووید 19 در مرکز جامع توانبخشی شهید رزمجو مقدم غربالگری شدند.
وی افزود: باتوجه به اینکه دانشجویان در مراکز درمانی در ارتباط با بیماران، کارورزی خود را سپری می کنند این غربالگری باعث شده اگر مورد مشکوک وجود داشته باشد یا اگر فردی سابقه تماس با بیماران کرونایی را داشته باشد، فرد شناسایی گردد و اقدامات لازم در جهت جلوگیری از شیوع کووید 19 صورت پذیرد.
وی در پایان تاکید کرد: این طرح تا پایان دوره های کارآموزی به صورت منظم در این مرکز به منظور حفظ سلامت افراد حاضر ادامه پیدا خواهد نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.