یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲

برگزاری جلسه هماهنگی برای انجام آزمایش سریع کرونا در مرکز بهداشت جنوب تهران

روابط

واحد درمان مرکز بهداشت جنوب تهران جلسه هماهنگی با نمایندگان، رابطان درمانگاه‌های خصوصی و بیمارستان‌ها به‌منظور همکاری و فعالیت در غربالگری با انجام آزمایش سریع کرونا را برگزار کرد.

به گزارش مفدا تهران، این جلسه روز شنبه 2 اسفند 99 برای انجام همکاری بخش خصوصی و انجام آزمایش سریع کرونا با حضور دکتر شیوا خوشنویس، کارشناس مسئول واحد درمان، دکتر احد گوارا، کارشناس مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های، حمیدرضا شاه‌محمدی، کارشناس مسئول واحد آزمایشگاه این مرکز و مدیران، نمایندگان و رابطان 11 درمانگاه خصوصی و 4 بیمارستان تحت پوشش مرکز بهداشت جنوب تهران در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.
در ابتدا دکتر خوشنویس به ارائه گزارش همکاری درمانگاه‌ها از ابتدای شیوع بیماری بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی فاصله‌گذاری اجتماعی پرداخت و در خصوص بهره‌برداری از آخرین دستورالعمل کووید 19 و انجام مفاد چک‌لیست پایش مططالبی را ارائه و دکتر گوارا در خصوص افراد واجد شرایط انجام آزمایش سریع کرونا و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی مطالبی را بیان کرد.
همچنین در این جلسه شاه‌محمدی در خصوص شرایط و نحوه انجام آزمایش سریع برای افراد مشکوک به کرونا و ثبت آمار آزمایشگاه مطالبی را بیان و معصومه نوری، کارشناس گسترش مرکز بهداشت جنوب تهران در خصوص نحوه ثبت آمار روزانه در سامانه سیب مطالبی را ارائه کرد.
در ادامه آذر جهانبانی، کارشناس واحد بهداشت خانواده و جمعیت این مرکز در خصوص ثبت آمار واکسن در سامانه سیب برای رابطان بیمارستان توضیحانی را بیان کرد./روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز بهداشت جنوب تهران

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.