یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹

تبریک مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه به مناسبت روز جهانی NGO

دکتر خسروانی

مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه، در پیامی به مناسبت روز جهانی سازمان های مردم نهاد نوشت: سازماندهی، صداقت و تعهدکاری موجب اعتبار و جلب اعتماد سمن‌ها و خیرین سلامت است.

به گزارش مفدا تهران، دکتر خسروانی مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه به مناسبت 27 فوریه ( 9 اسفندماه ) روز جهانی سازمان های مردم نهاد (سمن) پیام تبریکی به شرح ذیل ارسال کرد:
27 فوریه هر سال ( 9 اسفندماه ) روز جهانی سازمان های مردم نهاد (سمن) با هدف الهام بخشیدن مردم به فعالیت بیشتر در این سازمان ها، تشویق و تعامل بهتر بین سازمان های غیردولتی، بخش دولتی و خصوصی و گامی کوچک برای پاسداشت تلاش ها و دستاوردهای سازمان های مردم نهاد فعال در نقاط مختلف جهان است.
در میهن عزیز ما ایران نیز تاکنون نزدیک به 20 هزار سمن در بخش‌های مختلف  سلامتی، فرهنگی و گردشگری، اجتماعی، زنان و کودکان و غیره فعالیت می کنند. از آنجا که نهادهای مردمی به طور روزمره با مردم سروکار دارند و برنامه ریزی منظمی برای آمادگی و تجهیز خود دارند، می توانند در مواقع بحران، نیروی انسانی، امکانات و افراد متخصص را به سرعت بسیج کنند و با استفاده از مهارت های آنان در مدت زمان اندک به آسیب دیدگان یاری رسانند. همین ویژگی های سازمان های مردم نهاد، گروه های داوطلب و بسیجی در زمان جنگ، زلزله، سیل و بیماری کرونا و دیگر بحران ها درکشور به نجات و یاری آسیب دیدگان منجر شد، ما نیز شایسته است  با کسب دانش بیشتر در مورد روز جهانی NGO این روز را جشن بگیریم و سعی کنیم از همه آنها که به دلیل آنکه درجامعه ما فداکارانه تلاش می کنند، تقدیر و تشکر نماییم.
لذا اینجانب به نمایندگی از دانشگاه علوم پزشکی تهران این روز بزرگ و مبارک را به تک تک اعضای سازمان های مردم نهاد و تمام نمایندگان مشارکت های مردمی واحدهای تابعه دانشگاه و همه داوطلبان، واقفین و خیرین که با شور و عشق تلاش می کنند تا این دانشگاه بزرگ، خدمات خود را در عرصه های مختلف بهداشتی و درمانی، پژوهشی و دانشجویی، بهتر از پیش ارائه نماید تشکر کنم. قطعا ما نیز با سازماندهی درست، تسهیل امور، صداقت، شفافیت و تعهد کاری، خواهیم توانست اعتبار و اعتماد لازم را برای جلب حداکثری مشارکت های مردمی برداریم./روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت فرهنگی
دکتر مسعود خسروانی
مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.