یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

کسب رتبه برتر واحد مددکاری معاونت درمان در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور

خان بابایی

دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت از آرزو سلطان فرد مسئول مددکاری اجتماعی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت کسب رتبه برتر در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور تقدیر کرد.

به گزارش مفدا تهران، دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت از آرزو سلطان فرد مسئول مددکاری اجتماعی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت کسب رتبه برتر در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور تقدیر کرد.

متن تقدیرنامه به شرح زیر است:

سرکار خانم آرزو سلطانی فرد

مسئول محترم مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران

قدم نهادن در مسیر خدمت به هم‌وطنان، علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و ایثار، قدم‌هایی محکم و استوار، بصیرت دین‌مدار و پر عیار می‌طلبد.

 امروز شیوع بیماری کرونا در کشور با همه سختی‌ها، مرارت‌ها و تلخی‌ها، جلوه‌های کم‌نظیر و قابل‌ستایشی از شکوه همبستگی، تلاش، مجاهدت، روحیه نوع‌دوستی و ایثارگری را به نمایش گذاشته است.

 اکنون‌که در سایه الطاف خداوند سبحان، با تلاش‌ها و اقدامات سرکار عالی و همراهی و مددکاران اجتماعی مراکز درمانی آن دانشگاه در مسیر توسعه سلامت اجتماعی و ارتقای خدمات مددکاری اجتماعی در نظام سلامت به کسب رتبه برتر در بین دانشگاه پزشکی سراسر کشور نائل گردیده‌اید. ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی‌شائبه ارزشمندتان به‌عنوان مسئول مددکاری دانشگاه موفقیت و بهروزی روزافزونتان از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم./ روابط عمومی دانشگاه/معاونت درمان

دکتر قاسم جان بابایی

معاون درمان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.