یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

تغییر مدیران مسوول و سردبیران سه نشریه دانشجویی دانشگاه علوم پزشگی گیلان

نشریات دانشجویی

در هفتمین جلسه کمیته ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی با تغییر مدیران مسوول و سردبیران سه نشریه دانشجویی دانشگاه علوم پزشگی گیلان موافقت شد.

به گزارش مفدا گیلان، با حضور دکتر فردین مهرابیان معاون فرهنگی و دانشجویی و رییس کمیته ناظر بر نشریات، غلامرضا عبدالله زاده مدیر فرهنگی و دبیرکمیته ، معاون فرهنگی نهاد و سایر اعضا، هفتمین جلسه کمیته ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی برگزار و با تغییر مدیران مسوول و سردبیران سه نشریه دانشجویی دانشگاه علوم پزشگی گیلان موافقت شد.

در این جلسه در خصوص تغییر مدیر مسوول و سردبیر نشریه کادر و نشریه تی تی و همچنین تغییر وضعیت از گاهنامه به فصلنامه این دو نشریه  موافقت شد.

در نهایت راستین کمال پور و سیده الهه باقری صومعه سرایی به عنوان مدیرمسوول و سردبیر جدید نشریه کادر، به صاحب امتیازی انجمن علمی پرستاری دانشجویی و همچنین معصومه مهر افزون و مهشید علی نیا نیز به عنوان مدیرمسوول و سردبیر جدید در نشریه تی تی به صاحب امتیازی کانون هنرهای تجسمی معرفی شدند.

همچنین در این جلسه با معرفی امیر حسین دمان کش به عنوان مدیر مسوول و زهرا رجبی کلدره به عنوان سردبیر نشریه صوتی گامز ( رادیو مفدا گیلان ) به صاحب امتیازی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه همچنین وضعیت این نشریه صوتی از گاهنامه به ماهنامه موافقت بعمل آورده شد.

لازم به ذکر است در این جلسه مصوب شد تا پایان سالجاری کارگاه اصول خبر نویسی توسط دکتر فردین مهرابیان معاون فرهنگی و دانشجویی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و رییس کمیته ناظر برنشریات به صورت مجازی برای دانشجویان علاقمند این دانشگاه برگزار شود.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.