یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱

دومین جلسه کمیته انطباق دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد

دومین جلسه کمیسیون فرهنگی کمیته انطباق

دومین جلسه کمیته انطباق دانشگاه علوم پزشکی بم با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر فرهنگی و دیگر اعضای این کمیته تشکیل شد.

به گزارش مفدا بم،  دومین جلسه کمیته انطباق دانشگاه علوم پزشکی بم روز شنبه نهم اسفند ماه با حضور دکتر مازیار اویسی رئیس دانشگاه، حجت الاسلام مظاهری نیا مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه، محمد غضنفرآبادی معاون فرهنگی و دانشجویی، زهره مکارم مدیر فرهنگی و دیگر اعضای این کمیته در دفتر ریاست دانشگاه تشکیل شد.

دکتر اویسی رییس دانشگاه علوم پزشکی بم در این جلسه ضمن خیرمقدم به حضار، اظهار داشت: بحث انطباق اداری و رعایت حریم و موازین شرعی در دستگاه های اجرایی کشور و بیمارستانها از جمله مباحث مهم و مورد تاکید وزارت بهداشت است که برای اجرای آن در کشور گام های بسیار زیادی برداشته شده است.

دکتر اویسی بر آموزش اخلاق پزشکی بر اساس رعایت موازین شرع مقدس اسلام خصوصا به دانشجویان دانشگاه تاکید کرد.  

حجت الاسلام مظاهری نیا ضمن ابراز خرسندس از برگزاری این جلسه بیان کرد: بسیار پسندیده است بازرسی مستمر و ارزشیابی مداوم از حسن اجرای آیین نامه و سنجه های تدوین شده توسط معاونت ها صورت پذیرد و گزارش این عملکرد به کمیته انطباق ارائه گردد.

در ادامه معاون فرهنگی و دانشجویی گفت: یکی از برنامه های موفق در راستای ترویج طرح انطباق اداری، برگزاری  دوره های آموزشی اخلاق حرفه ایی بوده که امید است که اجرای این دوره آموزشی تداوم یابد. و تاکید کرد: پیشنهاد های فرهنگی مرتبط با اجرای این آیین نامه ها تنظیم و مطرح شوند.

 بررسی مشکلات هر حوزه و ارائه راهکارها جهت رفع آنها، طراحی سامانه نظرسنجی برای دریافت گزارش تخلفات و شکایات، معرفی فعالان حوزه انطباق به دبیرخانه، برگزاری دوره ای آموزشی طرح انطباق اداری برای پرسنل شاغل در بیمارستانها و مراکز درمانی و برگزاری مستمر جلسات هم اندیشی برای اجرای طرح از جمله مصوبات این جلسه بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.