یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸

طبخ بیش از ۳۵۰ هزار پرس غذا طی سال جاری توسط اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی همدان

مهندس احسان کاووسی

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان از طبخ ۳۵۰ هزار پرس غذا برای دانشجویان خوابگاهی این دانشگاه از ابتدای سال جاری تا کنون، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط اداره تغذیه خبر داد.

مهندس احسان کاووسی در حاشیه جلسه با رئیس و کارکنان شاغل در اداره تغذیه و امور رستوران های دانشگاه در گفتگو با خبرنگار مفدا همدان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در دو شیفت کاری ناظرین اداره تغذیه تمامی امور مربوط به اداره تغذیه را زیر نظر دارند که این ناظرین شامل افراد با تجربه در فرآیند طبخ و توزیع غذا، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس دامپزشکی و کارشناس ارشد تغذیه بوده که در اداره تغذیه دانشجویان مشغول به کار هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه طبق دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، فعلا غذا فقط به دانشجویان خوابگاهی ارائه می شود تصریح کرد: به لطف خداوند متعال بعد از پایان محدودیت های کرونایی پذیرای دانشجویان بومی نیز برای ارائه غذا خواهیم بود.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه همچنین با اشاره موضوعات مطرح شده در جلسه اداره تغذیه گفت: در این جلسه مشکلات مربوط به تامین غذای دانشجویان با تاکید بر رعایت پروتکل ها و اصول بهداشتی در فرایند طبخ و توزیع غذای دانشجویان مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه علی رغم محدودیت های موجود در زمینه تامین مواد اولیه برای پخت و تهیه غذا، تمامی تلاش ها در راستای عدم کاهش کیفیت غذا انجام خواهد شد خاطرنشان کرد: نظارت بر سلامت کارکنان شاغل در فرآیند طبخ و توزیع غذا در سلف سرویس دانشجویی به صورت دائم همواره مد نظر بوده است.

مهندس کاووسی در پایان بیان داشت: رعایت بهداشت فردی و استفاده صحیح از تجهیزات حفاظت فردی از مهم ترین مسائل مورد تاکید و قابل توجه در اداره تغذیه به شمار می رود.

گفتنی است در پایان این جلسه مدیر امور دانشجویی از فضای اشپزخانه و محل توزیع غذای دانشجویان خوابگاهی در سلف سرویس دانشجویی بازدید و با کادر اجرایی اشپزخانه و تعدادی از دانشجویان در این خصوص گفت و گو کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.