شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳

انجمن سرطان البرز با همکاری واحد تحقیق و توسعه بیمارستان رجایی ؛

بزرگترین پروژه دانشجویی غربالگری سرطان های شایع برگزار می شود

بزرگترین پروژه دانشجویی غربالگری سرطان های شایع برگزار می شود

بزرگترین پروژه دانشجویی غربالگری سرطان های شایع توسط انجمن سرطان البرزو با همکاری واحد تحقیق و توسعه بیمارستان رجایی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری واطلاع رسانی مفدا البرز،بزرگترین پروژه دانشجویی غربالگری سرطان های شایع  توسط انجمن سرطان البرزو با همکاری واحد تحقیق و توسعه بیمارستان رجایی برگزار می شود.

دوره های آموزشی تخصصی از اسفند ۹۹ تا اردیبهشت ۱۴۰۰ ،فعالیت در کلنیک ویژه غربالگری و فعالیت های گسترده به عنوان سفیر مبارزه با سرطان در مراکز بهداشتی ،مدارس و ....ازجمله اقداماتی است که در این پروژه دانشجویی انجام خواهد شد. 

گفتنی است هزینه شرکت در دوره های آموزشی برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی البرز رایگان می باشد. 

 از مزایای شرکت در این پروژه :۱. گواهی معتبر+گواهی اجرایی کار در کلنیک ویژه۲.مشارکت در طرح های پژوهشی مرتبط با پروژه غربالگری۳. مزایای مالی در نظر گرفته شده برای اعضای تیم برگزیده می باشد.

مهلت ثبت نام تا ۱۳ اسفند ماه ۹۹ می باشد و داوطلبین عضویت در تیم مشاورین تخصصی غربالگری سرطان البرز از تمامی رشته های علوم پزشکی از طریق لینک زیر ثبت کنند.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNXzHFSpras_mvpPLhAcZ4jtSZgDS4xYs9IUU6NbCNOkUySw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&usp=mail_form_link

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.