شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور؛

جزئیات برگزاری اولین رویداد مجازی کشوری "کروناستاپ" در حوزه کارآفرینی اعلام شد + پوستر

کروناستاپ

جزئیات برگزاری اولین رویداد مجازی کشوری "کروناستاپ" در حوزه مسأله پردازی و کارآفرینی از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ویژه دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش مفدا اردبیل، اولین رویداد مجازی کشوری "کروناستاپ" در حوزه مسأله پردازی و کارآفرینی به همت کانون‌های کاف و سلامت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت و پارک و علم و فناوری استان اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری اولین رویداد مجازی کشوری "کروناستاپ" با هدف مسأله پردازی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در موضوع کرونا، برنامه‌ریزی شده است.

از ۲۲ بهمن لغایت ۵ اسفندماه،‌مهلت ثبت نام در این رویداد مجازی بوده و ثبت ایده‌ها نیز تا ۱۵ اسفندماه انجام می‌شود؛ ۲۰ لغایت ۲۲ اسفندماه نیز به عنوان زمان برگزاری رویداد در نظر گرفته شده است.

مسائل روانی و عاطفی کرونا، ابعاد اجتماعی و اقتصادی کرونا، خانواده و سبک زندگی، رسانه و آموزش مجازی، بیماریابی، رهگیری و مراقبت سلامت در منزل، نقش دارو غذاها در سیستم ایمنی و کرونا و سالمندان و گروه‌های پرخطر به عنوان محورهای در نظر گرفته شده برای این رویداد هستند.

علاقه‌مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.iphold.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.