یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸

نخستین جلسه هم اندیشی اعضای هیات تحریریه نشریه دانشجویی «حامی» برگزار شد

نشریات تبریز

در جلسه جلسه هم اندیشی اعضای هیات تحریریه نشریه دانشجویی «حامی»، اهمیت، چارچوب و اصول اولیه نشریه و نحوه افزایش مخاطب توسط محمد پارسایی، کارشناس مسئول خانه نشریات دانشگاه، برای اعضای هیات تحریریه نشریه «حامی» ارائه گردید. ادامه این جلسه با بحث و بررسی شرکت کنندگان در مورد اهداف اختصاصی نشریه «حامی» همراه بود. 

به گزارش مفدا تبریز، نخستین جلسه هم اندیشی اعضای هیات تحریریه نشریه دانشجویی «حامی» با کارشناس مسئول خانه نشریات دانشگاه در روز چهارشنبه، ۶ اسفند ماه جاری، در خانه نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد. 

در این جلسه، اهمیت، چارچوب و اصول اولیه نشریه و نحوه افزایش مخاطب توسط محمد پارسایی، کارشناس مسئول خانه نشریات دانشگاه، برای اعضای هیات تحریریه نشریه «حامی» ارائه گردید. ادامه این جلسه با بحث و بررسی شرکت کنندگان در مورد اهداف اختصاصی نشریه «حامی» همراه بود. 

بر اساس این گزارش، نشریه «حامی» به صاحب امتیازی کانون دانشجویی «حامی»، مدیر مسئولی «سهند مسیب زاده» و سردبیری «مهیار محمدلو» به تازگی مجوز انتشار خود را از  کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز دریافت کرده است. 

این نشریه در زمینه های علمی، فرهنگی  واجتماعی با محوریت کودکان مبتلا به سرطان و نقص ایمنی به صورت گاهنامه فعالیت خواهد کرد و دانشجویان علاقه مند در حوزه های علمی، فرهنگی
و اجتماعی می توانند با سردبیر این نشریه با شناسه @Mahyar_mohammadlou در ارتباط باشند. 

گفتنی است علاقه مندان برای آگاهی از فعالیت ها و برنامه های کانون دانشجویی حامی می توانند به صفحه این کانون در اینستاگرام به نشانی @hami_kanoon_tbzmed مراجعه کنند. همچنین کانال اطلاع رسانی کانون حامی به شناسه @hami_kanoon در اختیار مخاطبان قرار دارد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.