پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲

تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر برتر آموزشی و علمی

معذل بالای 17

دانشجویان شاهد و ایثارگر برتر آموزشی و علمی (معدل بالای۱۷) دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تجلیل شدند.

به گزارش مفدای شهرکرد، در ششمین روز از اسفندماه ٩٩ و در آستانه میلاد باسعادت حضرت علی (ع) ، با حضور دکتر حسینی مشاور ریاست محترم دانشگاه در امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ، دکتر طهماسبیان معاونت محترم  فرهنگی و امور دانشجویی ، دکتر حسن پور ریاست محترم دانشکده پیراپزشکی و سایر مسئولین از تعدادی از دانشجویان شاهد و ایثارگر برتر آموزشی ،علمی (معدل بالای۱۷)  به نمایندگی از سایر دانشجویان با توجه به شرایط کرونا و با رعایت پروتکلهای بهداشتی تقدیر و تجلیل شد و لوح تقدیر از طرف ریاست دانشگاه به ایشان اعطا گردید.    

دکتر حسینی مشاور ریاست محترم دانشگاه در امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در این باره گفت: هم اکنون بیش از 250 دانشجوی شاهد و ایثارگر در رشته ها و مقاطع تحصیلی مختلف از جمله پزشکی، دندانپزشکی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دستیار تخصصی مشغئل به تحصیل هستند.

وی افزود: طی سال تحصیلی جاری 24 نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در رقابت با دانشجویان سهمیه آزاد موفق به کسب معدل بالای 17 شدند.

دکتر حسینی ادامه داد: در همین راستا طی آیینی از 6 نفر از دانشجویان برگزیده به نمایندگی از سایر دانشجویان با اهدای لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.