پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱

همزمان با ثبت نام اعلام شد؛

تصمیم شورای گسترش دانشگاهها درباره دو رشته آزمون ارشد پزشکی

هوشبری

شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی آخرین تصمیم خود درباره پذیرش دانشجو در رشته «آموزش هوشبری» و «پرستاری - مراقبت های ویژه کودکان» در مقطع کارشناسی ارشد را اعلام کرد.

به گزارش مفدا، همزمان با آغاز ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۴۰۰، شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی تصمیم خود درباره پذیرش دانشجو در رشته «آموزش هوشبری» و «پرستاری - مراقبت های ویژه کودکان» در مقطع کارشناسی ارشد را اعلام کرد.

بر اساس تصمیم شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی در دویست و هشتادمین جلسه شورا در ۱۳ بهمن ماه ۹۹، پذیرش دانشجو در رشته «آموزش هوشبری» تنها برای یک دوره و ۳ دانشگاه علوم پزشکی اهواز، ایران و کاشان در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی صورت می گیرد.

همچنین شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی با پذیرش دانشجو در رشته «پرستاری - مراقبت های ویژه کودکان» موافقت نکرد و اعلام کرد به دلیل عدم صدور مجوز، پذیرش دانشجو در این رشته در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ گروه علوم پزشکی صورت نخواهد گرفت.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۴۰۰ در روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می‌شود. ثبت نام برای شرکت در این آزمون در روزهای ۶ تا ۱۶ اسفند ۹۹ انجام می‌گیرد.انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۲۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.