پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

شهردار شهر بابک خبر داد ؛

برگزاری المپیاد ورزشی محلات در شهربابک

کرمان

نخستین المپیاد ورزشی محلات به منظور استعدادیابی در رشته‌های ورزشی در شهربابک برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا کرمان ، محسن کرمی نیا شهردار شهربابک از برگزاری المپیاد ورزشی محلات شهربابک خبر داد و گفت: نخستین المپیاد ورزشی محلات مستلزم حضور همه هیئت‌ها به عنوان بازوی توانمند اداره ورزش و جوانان است.

وی افزود: سال‌ها پیش حضور افراد در محلات باعث همفکری و رشد محله و مانع ایجاد آسیب‌های اجتماعی می‌شد.

کرمی نیا هدف از این المپیاد را تقویت محله محوری، روح انسجام و تعلق به محله عنوان کرد و بیان داشت: قصد داریم در این برنامه از سمت ورزش تخصصی به سوی استعدادیابی برویم.

محمد محمودی رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری شهربابک نیز گفت: با توجه به شرایط جامعه، ایجاد نشاط بین خانواده‌ها و افراد لازم است.

وی بیان کرد: برگزاری المپیاد ورزشی ایده بسیار خوبی است که زمینه سالم سازی و نشاط جامعه را فراهم می‌کند.

محمودی تصریح کرد: با برگزاری المپیاد ورزشی توسعه میادین و سالن‌های محله‌ها را در دستور کار داریم.

وی اظهار داشت:با توجه به اینکه اکنون مدارس تعطیل است، می‌توان در برگزاری این برنامه از فضای‌های ورزشی مدارس استفاده کرد.

محسن سفلایی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهربابک هم گفت: المپیاد ورزشی محلات با هدف استعدادیابی و ترویج ورزش همگانی در رشته‌های مختلف در محله‌های شهربابک برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه قصد داریم با ورزش عِرق محلی اهالی محلات را زنده کنیم، افزود: با تقویت عِرق محلی، اهالی محلات برای آبادانی و خدمات اجتماعی سایر حوزه ها، می‌توان به نوعی شاهد مشارکت مردم بود.

سفلایی به اعتماد سازی و جلب نظر مردم نسبت به ورزش‌های محلات با برگزاری این المپیاد تأکید و ابراز امیدواری کرد: با توجه به شرایط کرونایی که پیش آمده بتوانیم در فضاهای رو باز مردم را برای شرکت در المپیاد ورزشی محلات دعوت کنیم.