چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹

اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در منطقه بلوک برگزار شد

معاینه

به همت گروه جهادی شهید محمود پایدار بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اردوی جهادی در منطقه امیرآباد بلوک شهرستان جیرفت با محوریت فعالیت‌های بهداشتی، درمانی، آموزشی و فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مفدار، میلاد شهریاری مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: «دنیا میدانی است، برای آزمایش که هدفی جز عشق ندارد. در این دنیا همه چیز برای سعادت بشر مهیاست. اینک خدا را شاکریم که باز هم بساط رحمت الهی خود را مقابلمان قرار داد و آیاتش را به جان ما زمزمه کرد که :(فضّل الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیماَ»)

وی افزود: به همت  گروه جهادی شهید محمود پایدار بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اردو جهادی جمعه یکم اسفند ۹۹ در منطقه امیرآباد بلوک شهرستان جیرفت با محوریت های بهداشتی،درمانی، آموزشی ،فرهنگی  برگزار گردید.

وی در ادامه به فعالیتهای انجام شده در این اردو جهادی اشاره کرد و گفت: در این اردو خدمات پزشکی از جمله غربالگری فشار خون،  پایش قند خون و ارزیابی  BMI انجام شد و بالغ بر  ۶۰ نفر از مردم منطقه توسط پزشک ویزیت رایگان شدند و همچنین ۱۵ نفر نیز مشاوره زنان و مامایی دریافت کردند.

شهریاری در پایان گفت : از پزشک همراه دکتر عبدالمجید سالاری و کارشناس ارشد مامایی ندا دستیار و همچنین از زحمات و همراهی  معصومه افشارمنش کارشناس فعالیت های جهادی دانشگاه تقدیر و تشکر کرد وهمچنین از  حمایت های  مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه که ما را در این کار بزرگ و خداپسندانه یاری نمودند تشکر میکنم  و برای همه دانشجویان عزیز جهادگر آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

خبرنگار:سید ابوالفضل موسوی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.