چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱

از کارکنان و واحدهای نمونه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در حوزه‌ انطباق تقدیر شد

تقدیر از برترین‌های حوزه انطباق / سبزوار

روز گذشته با برگزاری مراسمی در سالن سیادتی پردیس، از کارکنان و واحدهای نمونه تابعه دانشگاه در حوزه انطباق تقدیر شد.

به گزارش مفدا سبزوار/ با عنایت به دومین مصوبه جلسه کمیته انطباق دانشگاه در سال جاری مبنی بر تقدیر از افراد و واحدهای برتر در حوزه انطباق، روز گذشته با برگزاری مراسمی در سالن سیادتی پردیس دانشگاه از برترین‌های انطباق قدردانی شد.

دکتر علی دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن خیر مقدم به حاضران گفت: از اقدامات ارزشمند و مطلوبی که دستگاهها و ارگانها به مرحله اجرا در آمده، بحث انطباق اداری و رعایت حریم و موازین شرعی است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه افزود: با همکاری و همراهی مسئولان و کارکنان خوشبختانه توانسته‌ایم در دانشگاه برای تحقق اهداف این طرح گامهای موثری برداریم و چالش‌ها و دغدغه‌ها در مسیر اجرای این طرح را به حداقل ممکن برسانیم.

دکتر دلبری ادامه داد: رعایت اصول انطباق در تمامی حوزه‌ها خصوصاً در مراکز درمانی باعث می‌شود که علاوه بر افزایش و ارتقاء سطح خدمات، رضایتمندی مراجعین نیز بیش از گذشته جلب شود.

در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین ایمانی‌مقدم مسئول دفنر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز در سخنانی ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص اجرای طرح انطباق در حوزه‌های مختلف دانشگاه، به اهمیت و جایگاه طرح انطباق بر اساس موازین شرعی در سیستم اداری اشاره کرد و تحقق اهداف و برنامه‌های این طرح را در گرو فراهم ساختن زیرساخت‌ها، امکانات و ظرفیت‌های مربوط به اجرای آن برشمرد.

در پایان نیز از ۱۰ نفر از کارکنان واحدهای تابعه دانشگاه که در حوزه انطباق فعال بوده‌اند با اهدای لوح تقدیر، هدیه معنوی قرآن و کارت هدیه قدردانی شد و همچنین بیمارستان حشمتیه به عنوان واحد نمونه دانشگاه معرفی و قدردانی شد.

گزارش تصویری این مراسم را اینجا ببینید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.